Final Fantasy VII Remake: garść screenów i nowy trailer!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 17.12.2019, 14:00 Aktualizacja: 17.12.2019, 14:00
Do premiery Final Fantasy VII Remake pozostały nieco ponad trzy miesiące. Podczas gali rozdania The Game Awards mogliśmy zobaczyć trailer nowej produkcji, a teraz Square Enix wypuściło kolejną porcję screenów. Grafika tytułu, który po raz pierwszy ukazał się w 1997 roku, naprawdę robi wrażenie!
final fantasy vii - demo już dostępne
10 Udostępnień

Trailer Final Fantasy VII Remake z The Game Awards 2019

W czasie ubiegłotygodniowej gali przyznania The Game Awards 2019 prezentowano liczne gry zaplanowane na przyszły rok. Jedną z nich była przewidywany na marzec remake kultowego Final Fantasy VII. Trailer tej produkcji pojawił się również na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube.

Premiera Final Fantasy VII Remake zaplanowana jest na 3 marca 2020 roku. Mimo iż założeniem Square Enix było oddanie klimatu oraz stylu rozgrywki oryginału, gracze nie muszą obawiać się o mus użerania się z archaicznym gameplayem z lat dziewięćdziesiątych rodem. Zdynamizowanie walk połączone z przepiękną grafiką powinno złożyć się na świetny remake. Ten ostatni element zaobserwować możemy na nowej porcji screenów, które wypuścił producent gry.

Final Fantasy VII na PS4 prezentuje się imponująco!

Grafikę Final Fantasy VII Remake, szczególnie imponującą dla entuzjastów klimatu rodem z Japonii, Square Enix prezentuje na najnowszych screenach. Znajdują się na nich znani i lubiani bohaterowie serii, a także wizualizacje walk. Wygląda to niesamowicie!

final fantasy vii remake final fantasy vii remake final fantasy vii remake final fantasy vii remake final fantasy vii remake final fantasy vii remake final fantasy vii remake

Wyczekujecie na współczesną wersję kultowego produkcji sięgającej jeszcze pierwszej konsoli PlayStation? Premiera Final Fantasy 7 Remake już niedługo!

Źródło: Gamereactor. Grafika: Square Enix.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments