Football Manager 2020 za darmo przez kolejny tydzień!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 24.03.2020, 15:10 Aktualizacja: 24.03.2021, 15:11
SEGA jest kolejną firmą, która korzysta ze swoich przebojów, aby zachęcić ludzi do pozostania w domach na czas społecznej kwarantanny. Udostępnienie za darmo Football Manager 2020 to świetna wiadomość dla graczy, którzy chcieliby zagrać w świeże hity bez kupowania ultradrogiego sprzętu. Wymagania sprzętowe są bardzo zachęcające, a promocja przedłużona została o kolejny tydzień!
trailer football manager 2020
16 Udostępnień

SEGA zachęca do pozostania w domu

Jednym z wydawców gier, którzy nie zważają na wpływ koronawirusa na branżę gier i aktywnie włączają się we wspieranie społeczeństwa, jest firma SEGA. Postanowiła ona udostępnić za darmo Football Manager 2020, czyli najnowszą odsłonę serii uzależniających symulatorów piłkarskich. Po tygodniu od tego momentu twórcy gry ogłosili, że opcja bezpłatnej rozgrywki wydłużona zostaje do 1 kwietnia.

To świetna opcja również dla tych graczy, którzy nie mają najbardziej wydajnych pecetów pod słońcem. Apele o pozostanie w domu w trakcie kwarantanny sprzyjają w środowisku graczy dyskusjom o najnowszych produkcjach, a te są nierzadko potwornie wymagające względem sprzętu. Mimo iż Football Manager 2020 jest bezsprzecznie jedną z największych premier ubiegłego roku, jego wymagania sprzętowe nie wywołują palpitacji. Szczegóły sprawdzicie we wpisie w naszej encyklopedii gier, a tymczasem sprawdźmy gdzie dostać FM-a za darmo.

Jak ściągnąć Football Manager 2020 za darmo?

Darmowa wersja Football Manager 2020 dostępna jest za darmo na platformie Steam. Do jej pobrania potrzebujemy wyłącznie konta w sklepie z cyfrowymi wersjami gier. Aby otrzymać bezpłatnie najnowszego FM-a, wystarczy nacisnąć przycisk „Zagraj”. Produkcja zostanie wówczas dodana do naszej biblioteki.

Promocja zakładająca bezpłatny dostęp trwa od środy 18 marca do środy 1 kwietnia. Po zakończeniu darmowego tygodnia będziemy mogli przenieść nasze postępy do płatnej wersji Football Manager 2020, o ile oczywiście będziemy skłonni wydać na nią pieniądze.

Grafika: SEGA.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments