Fortnite. Kiedy 4. sezon 2. rozdziału?

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2020, 9:32 Aktualizacja: 20.08.2020, 9:32
W Fortnite nadchodzi nowy sezon! Premiera 4. sezonu 2. rozdziału gry czeka tuż za rogiem. Zobacz, co do tej pory wiadomo o tej aktualizacji jednej z najpopularniejszych gier typu battle royale i jaka jest data premiery nowego sezonu.
fortnite
0 Udostępnień

Z artykułu na temat premiery 4. sezonu 2. rozdziału Fortnite dowiesz się:

Kiedy premiera nowego sezonu Fortnite?

Sezony w Fortnie zazwyczaj trwają 100 dni. Poprzedni, 3. sezon 2. rozdziału gry rozpoczął się 17 czerwca. Premiera 4 sezonu miała Fortnite odbyć się w czwartek, 27 sierpnia. Jako że sezony 1. i 2. było mocno opóźnione, to nie było pewne, czy Epic Games dowiezie nową zawartość na czas.

Ostatnio na oficjalnej stronie gry mogliśmy przeczytać następującą wiadomość:

„Bzzzzt.. Witajcie.. dowódcy! Widzę.. że.. bieżący.. sezon.. Wypraw.. w.. Potrzaskanych.. Pustkowiach.. zakończy.. się.. 4.. września. Kolejny.. sezon.. Wypraw.. rozpocznie.. się.. wkrótce.. po.. tym. Nie.. zapomnijcie.. zabrać.. latarek.. dowódcy.” – OKOBOT

Oznacza to, że premiera 4. Sezonu 2. rozdziału Fortnite odbędzie się 4 września 2020 roku!

Co nowego wprowadzi 4. sezon 2. rozdziału w Fortnite?

Niestety, jest zbyt wcześnie, by z pewnością stwierdzić, co pojawi się w nowym sezonie gry. Niektórzy sugerują, że rozgrywka ma się tym razem odbywać na księżycu. Strefą byłaby wtedy burza gwiezdna lub obszar bez tlenu. Inni uważają, że 4. sezon 2. rozdziału Fortnite ma mieć związek z światem Marvela.

Jedyne, co jest na razie pewne, to cena nowego Battle Passa. Ma on kosztować 950 V-Bucksów. Battle Bundle z 25 tierami Battle Passa to z kolei koszty 2800 V-Bucksów. V-Dolce można zdobywać zarówno za prawdziwe pieniądze, jak i zdobywać za wykonywanie dodatkowych zadań i samą rozgrywkę.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tymo
Tymo
7 miesięcy temu
Ocena :
     

Cześć ja nie zebrałem całego karnetu bojowego i strasznie się cie że jest przesunięty.

Nygos123456
Nygos123456
4 miesięcy temu
Reply to  Tymo

Ja mam 165 poz w fortnite

Last edited 4 miesięcy temu by Nygos123456