Fortnite X Avengers: Endgame – trailer

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 25.04.2019, 18:00 Aktualizacja: 25.04.2020, 17:08
Niezależnie od tego, czy byliście już w kinie na Avengers: Endgame czy ta przygoda jeszcze przed wami, z pewnością zainteresują was doniesienia o Fortnite X Avengers: Endgame. Dzisiaj wyszedł oficjalny trailer nowego okresowego trybu od Epic Games.
5 Udostępnień

Fortnite X Avengers: Endgame

Epic Games we współpracy z Marvelem przygotowało nowy tryb Fortnite X Avengers: Endgame. Nowy wariant zabawy trafi jeszcze dzisiaj (25.04) na wszystkie platformy. Żeby z niego skorzystać należy pobrać aktualizację 8.50.

Thanos i jego Chitauri atakują wyspę z Battle Royale w poszukiwaniu sześciu Kamieni Nieskończoności. Drużyn abohaterów musi powstrzymać Thanosa przed zdobyciem wszystkim kamieni i zniszczyć armię Chitauri. Z kolei drużyna Thanosa dąży do odnalezienia kamieni, a następnie likwidacji wszystkich pozostałych bohaterów
Oto opis nowego trybu:

Wskakujcie do gry wraz z oddziałem, odszukajcie ekwipunek Avengers i stawcie czoła Thanosowi! Zdołacie zlikwidować Thanosa i jego armię zanim odnajdą ostatni Kamień Nieskończoności? A może to Thanos ukończy Rękawicę Nieskończoności i zgarnie Pstryk-Zwycięstwo? Już teraz wskoczcie do świata Marvel Studios i zagrajcie w tryb okresowy Avengers: Koniec gry!

P.S. A jeśli jeszcze wahacie się, czy w ogóle warto iść do kin, to zapraszamy was do naszej recenzji Avengers: Endgame.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments