FoxGames wypuszcza nowy Escape room: Magiczna Sztuczka

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 5.08.2019, 18:00 Aktualizacja: 5.08.2020, 11:31
Po wypadku w Koszalinie cała branża escape roomów mocno oberwała. Według nowych doniesień (choć nie są to sztywne dane) w całej Polsce od tego czasu zamknęło się 60 proc. escape roomów. Na szczęście escape roomy w formie gier planszowych i karcianych nie tracą na popularności.
4 Udostępnień

Magiczna Sztuczka już niebawem w sklepach

Od premiery ostatniej gry karcianej z serii Escape Room od FoxGames minęło już kilka miesięcy. Ostatnia część escape roomu na kartach została przyjęta bardzo dobrze – sprawdźcie, co tak bardzo niej “zagrało” w naszej recenzji Tajemnicy Eldorado. Niebawem na rynek trafi już piąta historia dla graczy kochających escape roomy. Tym bardziej będzie to Magiczna Sztuczka. W tej grze wcielimy się w osobę, która dostaje bilety na występ bardzo znanego magika. Bilety te cudem znajdują się w naszej skrzynce mimo tego, że praktycznie nikt nie może ich już dostać, bo wszystkie wyprzedały się na pniu.

Co kryje się za tajemniczą kurtyną? Magia ma swoją cenę, ale zdeterminowani adepci są skorzy podjąć grę na śmierć i życie, żeby wejść posiadanie wiedzy, która wyniesie ich na szczyt w świecie magików. Wejdź do świata czarów, kuglarstwa, trików i złudzeń. Pamiętaj jednak, że granica pomiędzy światem realnym a magią jest bardzo cienka…

Premiera piątej części gry karcianej w klimacie ii tajemnicy od FoxGames, czyli Magicznej Sztuczki już 14 sierpnia. Gra jest kieszonkową wersją rozrywki typu escape room, w której gracze zostają „uwięzieni” i postawieni w pozornie beznadziejnej sytuacji, a ich celem jest rozwiązywanie różnorodnych zagadek i wydostanie się z tarapatów w jak najkrótszym czasie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments