Pierwszy fragment rozgrywki Chernobylite od The Farm 51

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.04.2019, 18:27 Aktualizacja: 19.04.2020, 18:27
Studio The Farm 51 wypuściło pierwszy, 30-minutowy zwiastun rozgrywki z Chernobylite. To oczywiście wersja alpha, ale już można zaobserwować, jakie lokacje będziemy zwiedzać oraz jakiego sprzętu będziemy używać w grze.
Chernobylite
16 Udostępnień

Chernobylite. Rozgrywka w dobrym klimacie

W lutym polskie studio The Farm 51 wypuściło trailer swojej nowej produkcji – gry Chernobylite. Zwiastun pokazał, że czeka nas mroczna, ale także nostalgiczno-smutna przygoda w Strefie. Miesiąc później poznaliśmy miejscówki i wymagania sprzętowe do Chernobylite. Studio konsekwentnie podgrzewa atmosferę wokół swojej produkcji, ponieważ właśnie wypuściło pierwszy oficjalny fragment rozgrywki. Trwa on 30 minut i pokazuje, że możemy się (na ten moment) spodziewać gry na dobrym poziomie.

Chernobylite to “survival horror ze swobodną eksploracją świata, nieliniową historią, pełną wyzwań i potyczek rozgrywką oraz unikalnym systemem wytwarzania przedmiotów”. Strefa wybuchu reaktora skrywa mroczny sekret związany z ukochaną głównego bohatera, który 30 lat po wybuchu będzie przemierzał skażone miejsca, aby odnaleźć prawdę dotyczącą swojej zaginionej miłości.

Pierwsze fragmenty gameplayu pokazują wybrane lokacje, wyposażenie oraz przede wszystkim klimat gry. Graczom będzie doskwierał brak amunicji i liczni wrogowie – i nie będą to tylko inni ludzie, ale przede wszystkim tzw. anomalie – określmy je na tym etapie pozostałościami po promieniowaniu. Na pewno zapowiada się ciekawy tytuł, który postawi nie tylko na zręczność gracza, ale także na specyficzną atmosferę Strefy.

Chernobylite ma trafić na PC i konsole. Data premiery jest jeszcze nieznana.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments