Funko: jeszcze więcej figurek z gier Ubisoftu!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 29.06.2020, 14:03 Aktualizacja: 29.06.2021, 14:04
Na pewno wielu fanom filmów, animacji oraz gier wideo nieobca jest marka Funko i jej seria figurek Pop! Vinyl! Mamy dla nich znakomitą wiadomość – amerykańska firma osiągnęła kolejne porozumienie z przedsiębiorstwem Ubisoft. Efektem współpracy będzie dalsza produkcja figurek z gier! Jakich znanych z produkcji Ubisoftu postaci możemy się spodziewać?
Ubisoft przedłużył umowę na figurki z Funko
0 Udostępnień

Figurki Funko z nowych i starych gier Ubisoftu

Nawet te osoby, które nie kolekcjonują winylowych figurek, przynajmniej raz w życiu musiały je widzieć. Charakterystycznie wykonane – z dużą, nieproporcjonalną względem reszty ciała głową oraz parą czarnych, pozbawionych źrenic oczu – zabawki cieszą się popularnością na całym świecie. Powstały już ich setki rodzajów, jeśli nie więcej, a tematycznie obejmują nie tylko świat filmów i gier, lecz także inne zakątki popkultury.

Na serię Pop! Vinyl! składają się figurki znanych osobistości z całego świata i różnych epok historycznych – nie brakuje zabawek sportowców, muzyków, polityków, a nawet założyciela sieci KFC Harlanda Sandersa czy ikony chrupków Cheetosa. To najlepiej pokazuje, jak rozwinęła się seria i z jak wielkim projektem mamy do czynienia. Niektóre figurki wyróżniają się na tle innych – przykładowo pokryty złotem legendarny basista oraz wokalista rockowej grupy Motörhead, Lemmy Kilmister.

Wśród nowych figurek Funko nie zabraknie bohaterów Assassin’s Creed

A z czym się je nowa współpraca Fuko z Ubisoftem? Na konkretne informacje i przede wszystkim wykaz premierowych figurek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale wiemy, że wśród nowości nie zabraknie ikon z Assassin’s Creed oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Zwłaszcza pierwszy z tytułów może wzbudzić szczególne zainteresowanie i chęć Ubisoftu na współpracę z Funko może tłumaczyć fakt zbliżającej się premiery nowej odsłony serii gier. Na grudzień 2020 roku zapowiedziana została premiera Assassin’s Creed Valhalla. Najświeższy tytuł wydany zostanie na PC, PlayStation 4, Xbox One, a także konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Bez wątpienia ukazanie się nowych figurek stanowić będzie ciekawą, choć oczywiście nie tak rzadko spotykaną formę promocji tytułu i z pewnością niejeden użytkownik zapragnie postawić na półeczce obok Assassin’s Creed Valhalla zabawkę z wizerunkiem danej postaci z mocno wyczekiwanej produkcji, której premiera to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie gier wideo.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments