Gamedec – trailer i data premiery. Kolejne cyberpunkowe RPG zapowiedziane

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 9.08.2019, 10:45 Aktualizacja: 9.08.2020, 10:45
Cyberpunk 2077 to nie jedyny RPG w klimatach cyberpunkowych, który zadebiutuje w przyszłym roku. Właśnie zapowiedziano produkcję Gamedec, grę studia Anshar. Jej akcja zabierze graczy do futurystycznej Warszawy.
9 Udostępnień

Gamedec zadebiutuje w przyszłym roku

Produkcja bazuje na stworzony przez pisarza Marcina Przybyłka cyberpunkowym uniwersum. Autor ma także dołączyć do deweloperów i aktywnie uczestniczyć w procesie adaptacji wykreowanego przez siebie świata na wirtualną wersję.

Gamedec przeniesie graczy do Warsaw City z XXII wieku. Życie tam jest szybkie, kolorowe i toczy się głównie w rzeczywistości wirtualnej. W produkcji głównym bohaterem będzie detektyw, który musi tropić sprawców przestępstw popełnianych w światach wirtualnych. Jak stwierdza w zapowiedzi, sporo się zmieniło na świecie, ale ludzka natura – nie. Przestępstwa wymagają zbadania, a winni muszą być ukarani.

W Gamedecu znajdziemy się oczywiście na prawdziwych ulicach “nowej Warszawy”, ale przede wszystkim mamy trafiać do światów wirtualnych i poznawać ich specyfikę. Będziemy w nich kontaktować się z klientami i zbierać poszlaki.

Produkcja będzie charakteryzować się rozbudowaną mechaniką rozgrywki i mnogością dostępnych rozwiązań. Premiera Gamedeca zaplanowana jest na 2020 roku. Twórcy nie podają konkretnej daty, ale możemy być pewni, że nie będzie to kwiecień – w końcu to byłby marketingowy strzał w kolano, bo Cyberpunk 2077 zgarnie wtedy całe zainteresowanie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments