Gameplay Beyond Good & Evil 2 pokazuje naprawdę wiele!

Michał Małysa Gry Publikacja: 12.12.2018, 6:01 Aktualizacja: 12.12.2019, 6:01
Druga część kultowej gry akcji jest na ustach wszystkich. Doniesienia na temat zawartości tytułu oraz najświeższy gameplay Beyond Good & Evil 2 pozwalają mieć nadzieję na kawałek dobrej rozrywki. Wygląda na to, że kontynuacja legendarnej produkcji sprzed piętnastu lat idzie w dobrą stronę.
gameplay Beyond Good & Evil 2
3 Udostępnień

Długo wyczekiwana kontynuacja

Choć trudno w to uwierzyć, od premiery pierwszej części Beyond Good & Evil minęło już piętnaście lat. W branży gier wideo wiele się w tym czasie pozmieniało, jednak miłe wspomnienia z rozgrywki w BGE wciąż tkwią w naszych sercach. Jak na swoje czasy, był to naprawdę ambitny tytuł, łączący dynamiczną akcję z misternie skonstruowaną fabułą oraz olbrzymim światem.

Beyond Good & Evil 2

Wielu graczy ucieszyła zapowiedź prequelu, nad którym Ubisoft pracuje oficjalnie już od kilku miesięcy. Gameplay Beyond Good & Evil 2 potwierdza, że długo wyczekiwana kontynuacja pierwszej części gry dostosuje rozgrywkę do dzisiejszych standardów. Rozległy sandboksowy świat, tryb wieloosobowy, miejscówki do eksploracji generowane proceduralnie… Wychodzi na to, że jeden z największych producentów gier faktycznie ma zamiar tworzyć więcej gier starczających na lata.

Gameplay Beyond Good & Evil 2 ujawnia naprawdę wiele

Krótki gameplay Beyond Good & Evil 2 opublikowany na koncie Ubisoft North America ujawnia zaskakująco wiele elementów rozgrywki. Sposoby poruszania się po rozległym świecie gry, podstawowe wyposażenie bohatera oraz możliwości jego rozwoju, system walki naziemnej i za sterami pojazdów latających… W dwóch minutach upchnięto sporo materiału i warto to zobaczyć samemu.

Dokładna data premiery Beyond Good & Evil 2, ale powinniśmy nastawiać się raczej na 2020 rok. Produkcja przeznaczona będzie prawdopodobnie jeszcze na konsole obecnej generacji, mimo iż w chwili premiery możemy mieć już do czynienia z PlayStation 5.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments