Kolejny oficjalny gameplay Read Dead Redemption 2!

Michał Małysa Gry Publikacja: 1.10.2018, 16:15 Aktualizacja: 2.10.2019, 16:49
gameplay red dead redemption 2 premiera
0 Udostępnień

Przed kilkunastoma minutami na oficjalnym kanale Rockstar Games pojawił się drugi oficjalny gameplay Read Dead Redemption 2! Premiera gry już 26 października, a my z każdym kolejnym materiałem od producentów jesteśmy coraz bardziej przejęci!

Co widzieliśmy już wcześniej?

Zanim przejdziemy do materiału z dziś, warto przypomnieć sobie, jak prezentował się pierwszy gameplay Read Dead Redemption 2. Został on wypuszczony jeszcze w sierpniu i zaprezentował wiele nowych mechanik, które zaimplementowano do nowej części gry. Interakcja z całym gangiem Van der Linde, system budowania reputacji głównego bohatera oraz ewolucja obozu sprawiły świetne wrażenie. Świat produkcji Rockstar wyglądał na naprawdę żywy!

Gameplay Read Dead Redemption 2 opublikowany 1 października

Opublikowany dziś gameplay Read Dead Redemption 2 zdecydowanie pogłębia wrażenie całkowitej realności świata przedstawionego. W niespełna pięciominutowym filmiku jesteśmy świadkami napadu na bank oraz pociąg, żywej interakcji z „normalnymi” ludźmi. Łowienie rybek, kajakowa wycieczka, kolacja w knajpie a potem kąpiel i potańcówka? Proszę bardzo!

Nie należy jednak zapominać, że Dziki Zachód jest przede wszystkim miejscem ciągłej walki o byt. Miło więc stwierdzić, że niezwykle zachęcająco wygląda także system walki. Zwolnienia czasu oraz wyznaczanie sekwencji strzałów wydają się być czynnościami nie tylko intuicyjnymi, ale również bardzo dynamicznymi.

Zresztą, zobaczcie to sami.

Wyczekujecie na zaplanowaną na 26 października premierę równie niecierpliwie co my? W naszym przypadku opublikowany właśnie gameplay Read Dead Redemption 2 tylko podsycił oczekiwania!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments