GAMESCOM 2019: Decay of Logos brzydkie, ale ciekawe

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 26.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 26.08.2020, 14:44
Mimo iż niemieckie targi gier wideo Gamescom 2019 zakończyły się już w ubiegłym tygodniu, sukcesywnie prezentować chcielibyśmy wam pomniejsze produkcje, które były tam wystawiane. Jedną z nich jest Decay of Logos, które trafi na półki już za kilka dni!
decay of logos gamescom 2019
0 Udostępnień

Przemilczana produkcja z targów Gamescom 2019

Jedną z ciekawszych, choć raczej przemilczanych, gier prezentowanych na targach Gamescom 2019 było Decay of Logos. Produkcja umiejscowiona w typowym świecie fantasy pozwoli nam wcielić się w losy Ady, która zamieszkuje królestwo trapione przez wojny o schedę po starzejącym się królu. Gdy Karmazynowi Rycerze w królewskich strojach napadają na wioskę głównej bohaterki, nie pozostaje jej nic innego niż wyruszenie po zemstę w towarzystwie wiernego jelenia.

Jak widać na filmie promującym grę, będzie to RPG akcji z elementami przygodówki mocno wzorowane na serii Dark Souls. Mimo bardzo kiepskiej jak na obecne możliwości techniczne grafiki, której nie pomaga nawet kreskówkowa stylistyka, Decay of Logos zapowiada się na całkiem niezły tytuł dla fanów gatunku. Szczególnie jeśli lubią zagadki środowiskowe – tymi produkcja wypełniona ma być od góry do dołu.

Premiera Decay of Logos już w tym tygodniu

Obok Control oraz Blair Witch jest to jedna z pięciu najciekawszych premier tego tygodnia. Dokładna data premiery Decay of Logos różni się w zależności od platformy: na PlayStation 4 zaplanowana została na wtorek 27 sierpnia, na Nintendo Switch na czwartek 29 sierpnia, a na Xbox One oraz PC na piątek 30 sierpnia.

Za powstanie Decay of Logos odpowiada niezależne portugalskie studio Amplify Creations. Gra ta będzie ich debiutem na rynku gier wideo, chociaż firma pochwalić się może sporym portfolio produktów cyfrowych i interaktywnych, a także licznymi nagrodami w branży marketingowej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments