GAMESCOM 2019: walka Super Saiyan 2 Gohan vs Cell w Dragon Ball Z Kakarot

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 23.08.2019, 15:00 Aktualizacja: 23.08.2020, 15:12
Też biegaliście po podwórku zbierając moc dzięki okrzykowi "kamehameha"? W przyszłym roku i pobiegać i polatać będziecie mogli w grze Dragon Ball Z Kakarot. Gameplay z targów Gamescom 2019 prezentuje długą i wyrównaną walkę Super Saiyan 2 Gohana i Cella? Nagrzani na przyszłoroczną premierę?
dragon ball z kakarot na gamescom 2019
0 Udostępnień

Na Gamescom 2019 zobaczyliśmy walkę Gohana z Cellem

Targi Gamescom 2019 przyniosły nam pierwsze szersze spojrzenie na gameplay nowej gry Dragon Ball zapowiadanej na przyszły rok. Na filmiku opublikowanym przez portal IGN walczą ze sobą Super Saiyan 2 Gohan oraz Cell. To kultowe postaci, których nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi kultowej animacji.

Rozgrywka w Dragon Ball Z Kakarot nie wydaje się mocno różnić chociażby od dostępnego w PS Store za darmo Dragon Ball: Xenoverse 2. To klasyka walk w uniwersum Smoczych Kul – mnóstwo chaosu, krzyku, laserów oraz kultowych ruchów. W samej grze poza pojedynkami istotne będzie jednak również rozwijanie postaci w przerwach od pokonywania kolejnych bossów. Oznacza to, że od czasu do czasu główny bohater musi odprężyć się przy wędkowaniu czy zjeść porządny posiłek.

Dragon Ball Z Kakarot doczekał się też trailera

Gra wydawana przez Bandai Namco, za której produkcję odpowiedzialny jest zespół Cyberconnect2 (autorzy growych adaptacji Naruto Shippuden), prezentowana była również w trakcie targów E3. To tam pojawił się pierwszy poważny trailer Dragon Ball Z Kakarot, który przypomniany został przez PlayStation Europe w trakcie targów Gamescom 2019.

Dokładna data premiery Dragon Ball Z Kakarot nie jest jeszcze znana, jednak nowej produkcji w świecie kultowej kreskówki spodziewać powinniśmy się już w przyszłym roku. Gra ukaże się najprawdopodobniej na trzech najpopularniejszych platformach: PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

 

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments