Ghostrunner – trailer i szczegóły na temat gry!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 20.08.2019, 17:00 Aktualizacja: 20.08.2020, 13:03
All in! Games w ramach wydarzenia promującego najnowsze karty NVIDIA oraz targów Gamescom ujawniło jedną ze swoich najnowszych produkcji - Ghostrunnera. Tytuł zmierza na konsole Xbox One i PlayStation 4 oraz PC. Zobaczcie, jak prezentuje się Ghostrunner na trailerze!
0 Udostępnień

Ghostrunner – fabuła i klimat produkcji

Ghostrunner to gra akcji w trybie FPP, tworzona przez krakowskie studio One More Level. W tej produkcji trafiamy do świata przyszłości, w którym ludzka cywilizacja zaszła w swoim rozwoju tak daleko, że dalej się nie da. Architektura, nanotechnologia i cybernetyka nigdy nie stały na tak wysokim poziomie.

Niestety to nie ustrzegło ludzkości przed nadciągającym kataklizmem. Na świecie pozostała garstka ludzi. Żyją oni w zbudowanej przed wieloma laty wieży. Struktura jej społeczności jest rozdarta przez przemoc, biedę i chaos. Status społeczny danej osoby zależy od wartości wszczepionych implantów. W takich warunkach wśród społeczności rodzi się bunt.

Gracz w Ghostrunnerze staje się cyber-wojownikiem, czyli jedyną osobą zdolną do walki i w świecie rzeczywistym, i wirtualnym. Musi użyć swojej więzi z technologią, aby dotrzeć na szczyt wieży, gdzie czeka przyszłość ludzkości oraz odpowiedzi na pytania, których wszyscy boją się zadać.

Garść szczegółów na temat produkcji

Ghostrunner znalazł się w wąskim gronie gier starannie wybranych przez NVIDIA do prezentowania możliwości najnowszych kart graficznych, a to oznacza, że ta produkcja może pochwalić się naprawdę dobrą grafiką. W grze można pokonywać wrogów na kilka sposobów – nie ma jednego słusznego sposobu przejścia Ghostrunnera.

Twórcy zapowiadają, że można tu umrzeć od jednego trafienia, trzeba więc mocno skupić się na walce. Premiera Ghostrunner zaplanowana jest na 2020r., ale nie znamy jeszcze dokładnej daty.

All in! Games oraz One More Level na Gamescom 2019

W dniach 20-24 sierpnia All in! Games oraz One More Level będą obecne na targach Gamescom 2019 w Kolonii w Niemczach. Stanowisko wydawnictwa o numerze E052 zlokalizowane będzie w hali 10.1. W Gamescomie weźmie udział około 400 tysięcy odwiedzających z ponad 100 krajów.

Na 18 stanowiskach gracze będą mieli okazję przetestować najnowsze produkcje All in! Games. Podczas tego wydarzenia zostanie zaprezentowany właśnie Ghostrunner. Będzie można go zobaczyć także na specjalnym evencie NVIDIA.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments