Gliniarz z Beverly Hills 4 zostanie wyprodukowany przez Netflix!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 14.11.2019, 18:00 Aktualizacja: 14.11.2020, 17:49
Czwarta odsłona kultowego cyklu komediowego zapowiada jest od lat dziewięćdziesiątych, ale wygląda na to, że Eddie Murphy dostanie w końcu poważne wsparcie. Za stworzenie Gliniarza z Beverly Hills 4 odpowiadał będzie Netflix, który doskonale dogaduje się z jednym z najbardziej utytułowanych aktorów komediowych naszych czasów.
gliniarz z beverly hills 4
0 Udostępnień

Netflix nabył prawa do Gliniarza z Beverly Hills 4!

Pamiętacie przygody Axela Foleya, w którego wcielił się Eddie Murphy? Jeden z najbardziej utytułowanych aktorów komediowych naszych czasów zostanie Gliniarzem z Beverly Hills po raz czwarty dzięki platformie Netflix. Jak donosi Variety, stojące za trzema poprzednimi filmami z cyklu studio Paramount oddało Netfliksowi prawa do nakręcenia czwartej części w ramach szerszej umowy pomiędzy streamingowym gigantem a przedsiębiorstwem Viacom, właścicielami Paramount.

Plotki o powstaniu Gliniarza z Beverly Hills 4 krążą po światku filmowym od dobrych kilkudziesięciu lat. Oryginalny Gliniarz z Beverly Hills trafił do kin w 1984, dwójka ukazała się w 1987, a niechętnie przyjęta przez widzów i krytykę trójka ukazała się w 1994 roku. Jako że kariera Eddiego Murphy’ego ostatnio odżyła (realizowany przez Netflix film Dolemite is my Name to jeden z najlepiej ocenianych obrazów tego roku), powrót do klasycznych komedii z końca lat osiemdziesiątych może być dla niego niezłą okazją do zmycia plamy po nieudanej trzeciej części!

Źródło: Variety. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments