Gotham Knights. Kiedy premiera nowej gry z Batmanem?

Łukasz Grochulski Aktualności o grach Publikacja: 26.08.2020, 10:06 Aktualizacja: 26.08.2021, 10:17
Sprawdź, na kiedy zapowiedziano premierę Gotham Knights. Nowy tytuł od Warner Bros Games Montreal zbliża się dużymi krokami. Przedstawiamy garść najważniejszych informacji o nowej produkcji studia. Czy WB szykuje coś nowatorskiego? Z pewnością zaskoczą bohaterowie gry.
Premiera Gotham Knights już w 2021 roku!
0 Udostępnień

Po artykule o Gotham Knights możesz poruszać się za pomocą spisu treści:

Co wiemy o dacie premiery Gotham Knights?

Gotham Knights ma ukazać się już w 2021 roku. Nad tytułem pracuje studio Warner Bros Games Montreal, a wydawcą będzie Warner Bros. Interactive Entertainment. Wstępną datę premiery ogłoszono w trakcie DC FanDome, podobnie jak miało to miejsce z zapowiedzią premiery Suicide Squad: Kill the Justice League.

Wiadomo już, że w Gotham Knights zagramy zarówno na obecnej generacji konsol i PC-tach, jak i nadchodzących PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Co wiadomo o fabule nowej gry studia WB Montreal?

Gotham Knights ma być kontynuacją fabuły znanej z Arkham Knight. Akcja została osadzona w Gotham – mieście jednoznacznie kojarzonym z Batmanem. Co ciekawe, wcielimy się nie w samego Człowieka Nietoperza, a jego sprzymierzeńców, takich jak Nightwing, Batgirl, Red Hood oraz Robin, co udowadnia oficjalny trailer gry.

Choć kanadyjskie studio nie należy do tych tworzących spektakularne, zapamiętywane fabuły, z pewnością możemy spodziewać się ciekawych zwrotów akcji, jak miało to miejsce w Arkham Knight.

Na czym będzie polegała rozgrywka w Gotham Knights?

Gameplay Gotham Knights będzie charakterystyczny dla gry akcji z elementami RPG, gdzie każdy z bohaterów dysponuje innymi umiejętnościami. Choć WB Montreal tworzy tytuł głównie z myślą o singlu, w Gotham Knights zagramy także w co-opie, gdzie drugi gracz może w każdej chwili dołączyć do rozgrywki.

Warto wspomnieć, że studio wprowadziło system levelowania i eksploracji po otwartym świecie. W mieście Gotham będziemy poruszać się przy użyciu Batcycle. Całość mocno przypomina wcześniej wspomniane Arkham Knight i korzysta ze sprawdzonych schematów, jednak warto wstrzymać się z oceną aż do premiery.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments