Suicide Squad: Kill the Justice League. Premiera zapowiedziana!

Łukasz Grochulski Aktualności o grach Publikacja: 26.08.2020, 9:49 Aktualizacja: 26.08.2020, 9:52
Dowiedz się, kiedy ukaże się Suicide Squad: Kill the Justice League od Rocksteady Studios. Twórcy zostawili sobie sporo czasu do premiery, której data jest nadal orientacyjna. I bardzo odległa! Tym razem wcielimy się w antybohaterów z uniwersum Batmana, a tytułowy cel produkcji wydaje się naprawdę ambitny!
Suicide Squad: Kill the Justice League premiera
0 Udostępnień

Po artykule o Suicide Squad: Kill the Justice League możesz poruszać się za pomocą spisu treści:

Co wiemy o dacie premiery Suicide Squad: Kill the Justice League?

Suicide Squad: Kill the Justice League ma ukazać się w 2022 roku, choć dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Wiadomo jednak, że w nowy tytuł Rocksteady zagramy już na nowej generacji konsol i pecetach.

O premierze Suicide Squad: Kill the Justice League mogli usłyszeć jako pierwsi uczestnicy imprezy DC FanDome, skupiającej fanów wszystkiego, co związane z komiksami od tego wydawcy. To będzie pierwsza gra poświęcona tylko Suicide Squad – jak widać, wszelkie przypuszczenia na temat nowej marki gier w znanym uniwersum nie były bezpodstawne.

Tym razem zawędrujemy do Metropolis

W Suicide Squad: Kill the Justice League będziemy mieli okazję wcielić się w czwórkę (anty)bohaterów dobrze znanych z uniwersum DC Comics. Grywalnymi postaciami będą:

  • Harley Quinn,
  • Deadshot,
  • King Shark,
  • Captain Boomerang.

Rocksteady osadziło fabułę w fikcyjnym mieście Metropolis, które można kojarzyć przede wszystkim z komiksów o Supermanie. Studio nie zdradza szczegółów, choć trailer gry ukazuje jako naszego przeciwnika Brainiaca, kontrolującego superbohatera należącego właśnie do Justice League.

Na czym będzie polegała rozgrywka w Suicide Squad: Kill the Justice League?

Do tej pory wiemy, że Suicide Squad: Kill the Justice League będzie grą akcji z mocnym naciskiem na kooperację, a do tego osadzoną w otwartym świecie. Dla growych samotników twórcy przygotowali rozgrywkę w singlu – wtedy resztę postaci przejmą boty, a my wedle własnego uznania będziemy mogli przełączać się między członkami Suicide Squad.

Mechanika gry ma opierać się przede wszystkim na walce wręcz (choć nie zabraknie strzelania), szybkim i efektownym poruszaniu się oraz umiejętnościach specjalnych dla każdej grywalnej postaci. Na ile Suicide Squad: Kill the Justice będzie przypominać poprzednie dzieła Rocksteady – trudno na razie stwierdzić. W trailerze brak fragmentów rozgrywki, a całość to wywołujące wrażenie, choć prerenderowane sceny.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments