Suicide Squad. Kiedy premiera nowej gry od twórców Batmana?

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 10.08.2020, 10:27 Aktualizacja: 10.08.2021, 13:03
W ostatnim czasie dominowały informacje dotyczące gier ze świata Marvela. Sympatycy konkurencyjnego DC mogą być spokojni – o nich bowiem nie zapomniano. Na konkretne szczegóły musimy jeszcze poczekać, ale już niebawem podczas DC FanDome możemy się spodziewać gorącej zapowiedzi. Szykuje się gra poświęcona Suicide Squad!
Premiera gry Suicide Squad wstępnie zapowiedziana!
0 Udostępnień

Premiera Suicide Squad zostanie ogłoszona jeszcze w sierpniu

Mający premierę w 2016 roku Legion samobójców nie przypadł kinowej widowni do gustu. Oceny okazały się stosunkowo niskie, a mimo to możemy się spodziewać kontynuacji filmu Davida Ayera (prawdopodobnie w reżyserii Jamesa Gunna). Czas wyczekiwania na produkcję, dość niespodziewanie, może wypełnić gra poświęcona charyzmatycznym antybohaterom z Suicide Squad.

Co prawda terminu premiery gry jeszcze nie znamy i być może zaplanowana zostanie nawet w późniejszym terminie niż potencjalny filmowy sequel, ale więcej informacji dostarczą nam już niebawem sami twórcy z Rocksteady Studios. Autorzy kultowej serii gier o Batmanie zapowiedzą Suicide Squad podczas zbliżającego się wydarzenia DC FanDome. Przypomnijmy, że od premiery ostatniej produkcji Rocksteady Studios minęło już ponad 5 lat, a ostatnio pisaliśmy o nich w kontekście plotek o grze z Supermanem.

DC FanDome już niedługo

DC Fandom 2020 odbędzie się już 22 sierpnia bieżącego roku roku. Wydarzenie ma potrwać około doby, w ciągu której fani filmów, komiksów, gier oraz wszystkich produkcji wchodzących w skład potężnej franczyzy otrzymają mnóstwo atrakcji, zapowiedzi oraz materiałów audiowizualnych. Co nie powinno wzbudzić nadmiernego zaskoczenia – event będzie mieć charakter cyfrowy i śledzić go będziemy wyłącznie w przestrzeni wirtualnej.

Na ten moment otrzymaliśmy tylko jedną symboliczną zapowiedź Suicide Squad. Na oficjalnym profilu Rocksteady Studios na Twitterze opublikowano zdjęcie Supermana z tytułem gry. Uobecniony w kadrze superbohater natychmiast zrodził mnóstwo dyskusji i rozważań nad rolą, którą będzie pełnić w fabule. Być może to właśnie Clark Kent w wersji nadzwyczajnego alter ego stanie się głównym celem bandy antybohaterów. Nie pozostaje nam nic innego, niż czekać na DC FanDome 2020.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments