GRID 2 za darmo do końca weekendu!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 16.03.2019, 13:05 Aktualizacja: 16.03.2020, 13:05
Do niedzielnego wieczora dzięki atrakcyjnej promocji serwisu Humble Bundle ściągnąć można GRID 2 za darmo. Jedynymi warunkami jest zapisanie się do newslettera oraz posiadanie konta w serwisie Steam. Dla graczy PC to niesamowita okazja na wyrwanie za bezcen tytułu wciąż sprawiającego sporą frajdę.
grid 2 za darmo
4 Udostępnień

Zarejestruj się na newsletter, otrzymaj GRID 2 za darmo na PC

Lubicie wymagające wyścigówki, w których rozgrywka polega na czymś więcej niż nadawaniu samochodowi ogólnego kierunku jazdy i cieszenia się z wykiwania głupiutkiej AI? Zaciekawić może was zatem promocja serwisu Humble Bundle, który specjalizuje się w sprzedaży gier, książek oraz innych cyfrowych produktów rozrywkowych za cenę zaproponowaną przez samych nabywców. Model biznesowy popularny wśród twórców kultury niezależnej doskonale sprawdza się również w przypadku gier!

grid 2 za darmo

W ten weekend zdecydowanie najbardziej opłacalną ofertą dla graczy jest możliwość ściągnięcia gry GRID 2 za darmo. Aby otrzymać ten tytuł, wystarczy zarejestrować się na newsletter Humble. Niestety, promocja dotyczy wyłącznie wersji na PC. Wciąż grywalna produkcja studia Codemasters pochodzi jednak z 2013 roku i stworzona została z myślą o konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3 oraz Xbox 360), więc gracze wstrzymujący się od rozgrywki na blaszakach i tak prawdopodobnie nie mieliby opcji na jej skorzystanie.

Frajda się nie starzeje

Czy warto skusić się na GRID 2 za darmo? Abstrahując już nawet od starej mądrości ludowej, w myśl której „dają to bierz, nie dają to proś”, podkreślić należy niestarzejący się charakter rozrywki, którą wciąż dostarcza symulator Codemasters. Produkcja ta zbierała wysokie oceny recenzentów w dniu premiery, a do dziś dostępna jest w stosunkowo wysokiej cenie (w zależności od edycji od 107 do 179 zł) na platformie Steam, gdzie wciąż zbiera w większości pozytywne recenzje za niesłabnącą grywalność.

Promocja kończy się wczesnym wieczorem w niedzielę 17 marca, więc warto zainteresować się nią jak najwcześniej. Głupio byłoby w końcu, gdyby tak atrakcyjna promocja dająca możliwość zagrania w GRID 2 za darmo przeszła nam obok nosa przez opieszałość.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments