GRIT. Oficjalna zapowiedź battle royale na Dzikim Zachodzie

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 6.04.2021, 12:37 Aktualizacja: 6.04.2022, 12:37
Niewyczerpany zdaje się potencjał Dzikiego Zachodu, o czym świadczą kolejne produkcje osadzone w jego realiach. Rewolwerowcy nie opuszczają też świata gier. Jeszcze w tym roku zagramy w GRIT – nowy battle royale z możliwym udziałem nawet dla… stu osób.
0 Udostępnień

Źródło: YouTube

Rozgrywka na Dzikim Zachodzie

Studio Team GRIT zapowiedziało swoje najnowsze dzieło — GRIT!Jest to dedykowany wyłącznie komputerom osobistym battle royale z akcją osadzoną na Dzikim Zachodzie. W rozgrywce w westernowych realiach będzie mogło wziąć udział nawet sto osób. Dla każdego użytkownika przewidziany jest dostęp do 20 różnych rodzajów broni, ale operowanie rewolwerami czy strzelbami to nie jedyna atrakcja w GRIT.

W zapowiadanej grze nie zabraknie bowiem klasycznych dla tego świata elementów, takich jak obrabowanie pociągu, przemierzenie konno rozległych równin czy eksplorowanie miasteczek (mamy nadzieję na spożycie trunku w saloonie). Pierwszych wrażeń będziemy mogli zaznać już na wiosnę— w najbliższych tygodniach GRIT ukaże się we wczesnym dostępie. Premierę pełnej wersji gry natomiast zaplanowano na wrzesień 2021 roku.

Można się zastanawiać nad zasadnością produkowania kolejnej gry na Dzikim Zachodzie w dobie fenomenu Red Dead Redemption 2. Z jednej strony westernowe klimaty ewidentnie przyciągają graczy i można liczyć na niemałe zainteresowanie tytułami, z drugiej przy tak wysoko zawieszonej przez studio Rockstar Games poprzeczce istnieje poważne ryzyko narażenia się na śmieszność. GRIT zarówno pod względem wizualnym, jak i samej mechaniki może się okazać iście amatorskim przedsięwzięciem wobec szczycącego się mianem arcydzieła Red Dead Redemption 2. Niemniej z pewnością znajdą się osoby, które od premiery produkcja Rockstara zdążyły już zgłodnieć i sięgną po GRIT, aby zaspokoić apetyt kowbojskich przygód.

Możecie nas śledzić na Facebooku i Instagramie.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments