GTA 6 będzie się działo w trzech miastach?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 8.05.2019, 14:00 Aktualizacja: 8.05.2020, 12:38
Oficjalnie Rockstar skupia się na rozwoju Red Dead Online. Nieoficjalnie pojawił się kolejny przeciek mówiący o tym, że studio równolegle pracuje nad GTA 6.
gta 5
31 Udostępnień

Grand Theft Auto 6 Los Santos, Vice City i Liberty City?

Pamiętacie, jak pisaliśmy o tym, że były pracownik Rockstara potwierdził prace studia nad GTA6? To był dopiero początek przecieków. Jeden z praocowników studia pozostawił ukrytą wiadomośc, która ma wskazywac na to, że Grand Theft Auto 6 będzie się działo w trzech miastach.

Witryna Glassdoor zbiera recenzje pracowników, którzy mogą wypowiedzieć się na temat swojego pracodawcy. To portal na którym można kogoś zachęcić do pracy w danej firmie lub go do niej zniechęcić. Niedawno w tym miejscu pojawiła się opinia dotycząca pracy w Rockstarze. Nie jest zbyt pochlebna i nie ukazuje studia w dobrym świetle, ale prawdopodobnie zawiera ukrytą wiadomość – jeśli nie jest to zwykły fake. Pierwsze litery w recenzji wierszy układają się w wymowne „GTA 6 LS VC LC”. Ma to oznaczać trzy miasta obecne w grze: Los Santos, Vice City i Liberty City. Ułożenie liter nie jest przypadkowe – pytanie tylko, kto tak naprawdę zamieścił tę recenzję.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments