Halo Infinite. Wkrótce nowe informacje, ale sama gra bez dema na The Game Awards

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 18.11.2020, 12:49 Aktualizacja: 18.11.2021, 12:49
Choć Microsoft zaliczył bardzo dobry start Xbox Series X|S, to nie da się ukryć, że wiele osób liczyło, że na premierę konsol nowej generacji zagra w Halo Infinite. Tytuł od 343 Industries doczekał się latem przesunięcia na 2021 rok, a pod koniec października gra straciła reżysera. W niedawnym wątku na Reddicie Brian Jarrard, osoba odpowiadająca za kontakt ze społecznością Halo, potwierdza, że Infinite nie będzie miało dema na The Game Awards.
0 Udostępnień

343 Industries odpuszcza The Game Awards

Ciemne chmury zebrały się w ostatnim czasie nad Halo Infinite. Miesiąc po lipcowej konferencji Microsoftu, na której pokazano nową grę 343 Industries, gra doczekała się przesunięcia na 2021, choć pierwotnie miała być tytułem startowym na Xbox Series X|S. Pod koniec października wspominałem, że Chris Lee, szef studia i reżyser Halo Infinite, nie będzie pracował już nad grą, a on sam pozostanie najprawdopodobniej w Microsofcie, ale na innym stanowisku.

Przed wczoraj dowiedzieliśmy się natomiast, że tytuł nie będzie miał dema w ramach gali rozdania nagród The Game Awards. Poinformował o tym Brian Jarrard, manager odpowiadający za kontakt ze społecznością w 343 Industries. Podkreślił on, że studio szykuje kilka ważnych informacji o Halo Infinite, ale nie mają one dotyczyć wydarzenia organizowanego przez Geoffa Keighley’a.

Nie planujemy niczego dla VGA (dawna nazwa na The Game Awards – dop. red.), ale mamy nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych tygodni przekażemy kilka ważnych informacji, abyśmy mogli wznowić tę podróż po Świętach. Opracowanie czegoś w rodzaju dema lub bety na VGA to ogromna ilość pracy i spowodowałoby problemy związane z obecnymi celami produkcyjnymi, których realizację planowaliśmy przed Świętami.

Czytamy w wiadomości Jarrarda na Reddicie. Sugerować to może, że premiera gry to znacznie odleglejszy termin, niż wszyscy zakładali na początku, jednak póki co pozostaje nam czekać na dalsze informacje. Oby tylko cała przygoda z Halo Infinite nie skończyła się tak, jak z niesławnym Crackdownem 3, który również zapowiadany był, jako jeden ze startowych tytułów na Xboksa One, ale ostatecznie pojawił się dopiero w lutym 2019 roku, czyli prawie 6 lat po oficjalnym starcie konsoli 8. generacji od Microsoftu.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments