HBO GO: Potwór z Bagien wyłania się z odmętów uniwersum DC

Michał Małysa Seriale Publikacja: 8.11.2019, 16:00 Aktualizacja: 8.11.2020, 15:11
Od piątku 8 listopada do oferty platformy HBO GO trafia serial Potwór z bagien. To adaptacja komiksów Lena Weina oraz Berniego Wrightsona z uniwersum DC, prezentująca historię dr Abby Arcane, która musi skonfrontować się z tajemniczym stworzeniem wyłaniającym się z mrocznego bagna.
potwor z bagien w hbo go
5 Udostępnień

O czym opowiada Potwór z Bagien?

Typowa opowieść o trudnym powrocie? To coś więcej – kolejny serial z uniwersum DC, którym raczy nas platforma HBO GO, będzie przede wszystkim emocjonującym thrillerem!

W mieszkańców miasteczka Marais w Luizjanie uderza tajemnicza choroba. W celu zbadania sprawy na miejsce zostaje wysłana pochodząca stamtąd śledcza Abby Arcane (Crystal Reed). W szpitalu kobieta spotyka biologa Aleca Hollanda (Andy Bean), który uważa, że pojawienie się śmiercionośnego wirusa może być związane z jego pracą naukową na bagnach, którą wykonywał dla potężnego biznesmena Avery’ego Sunderlanda (Will Patton)…

Kiedy serial DC pojawi się w HBO GO?

Jak informuje w nadesłanej informacji prasowej platforma, serial Potwór z bagien (Swamp Thing) dostępny jest w HBO GO od dzisiaj, 8 listopada. Do serwisu od razu dodany został cały sezon produkcji, która liczy 10 odcinków. Niestety, zatapiając się w świat wykreowany przez twórców adaptujących komiks musimy pamiętać, że DC anulowało serial po pierwszym sezonie i nie będziemy mogli liczyć na kolejne epizody.

potwor z bagien w hbo go

Do obsady serialu Potwór z bagien zostali zaangażowani następujący aktorzy i następujące aktorki:

  • Crystal Reed (Kocha, lubi, szanuje),
  • Andy Bean (serial HBO Tu i teraz),
  • Will Patton (Armageddon),
  • Virginia Madsen (Dziewczyna w czerwonej pelerynie),
  • Derek Mears (Piątek 13-go),
  • Henderson Wade (serial Riverdale),
  • Jennifer Beals (serial Słowo na L)
  • Maria Sten
  • Jeryl Prescott.

Producentami wykonawczymi Potwora z bagien są: James Wan (Aquaman), Mark Verheiden (Battlestar Galactica, Constantine), Gary Dauberman (filmy To oraz Annabelle), Michael Clear (Zakonnica, Annabelle: Narodziny zła) oraz Len Wiseman (Lucyfer, filmy z serii Underworld). Serial zrealizowany został na podstawie postaci DC stworzonych przez Lena Weina oraz Berniego Wrightsona. Potwór z bagien wyprodukowany został przez Atomic Monster we współpracy z Warner Bros. Television.

Źródło: HBO GO. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments