Hearthstone: Demon Hunter. Nowej klasie patronuje Illidan Stormrage

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 19.03.2020, 9:40 Aktualizacja: 19.03.2021, 9:40
Illidan Stormrage jest patronem nowej klasy w Hearthstone. Demon Hunter będzie pierwszą postacią, której umiejętność klasowa kosztuje zaledwie 1 mana. Wraz z 45 nowymi kartami klasowymi w karciance Blizzarda czeka nas spore przetasowanie. Premiera dodatku Ashes of Outland już 7 kwietnia!
demon hunter to nowa klasa postaci w hearthstone
5 Udostępnień

Nowa klasa zmierza do Hearthstone

Blizzard mocno zaskoczył graczy Hearthstone! Od premiery karcianki przed sześcioma laty dodano wiele nowych trybów gry, nie wspominając dziesiątkach pojedynczych mechanik i motywów nadchodzących wraz z nowymi kartami. Prawdziwą rewolucję przynieść może jednak zbliżający się dodatek Ashes of Outland. Pewne jest, że wraz z nim do gry trafi nowa klasa postaci.

karty klasy demon hunter w hearthstone

Kolejnym bohaterem w Hearthstone zostanie od 7 kwietnia Demon Hunter. Nową klasę reprezentować będzie Illidan Stormrage, jedna z najbardziej ikonicznych postaci ze świata Warcrafta. Odwrócenie metagame do góry nogami jest oczywistością przy każdym dodatku, jednak tym razem wraz z kilkoma stanowczo przegiętymi kartami z Ashes of Outland spodziewać powinniśmy się naprawdę wielkiej wolty.

Demon Hunter w Hearthstone – najważniejsze informacje

Oto kilka najważniejszych informacji związanych z nową dla Hearthstone’a postacią Łowcy demonów:

  • Umiejętność klasy Demon Hunter to Demon Claws. Kosztuje ona zaledwie 1 mana, a w zamian za taką inwestycję nasza postać zyskuje do końca tury 1 ataku. Podobnie działa dwumanowa zdolność klasowa Druida, z tym że oprócz bonusu do ataku przyznaje także 1 punkt zbroi.

  • 2 kwietnia 2020 do Hearthstone zostaną dodane cztery misje single player, które wprowadzą nas w historie Illidana Stormrage’a.
  • Przed premierą Ashes of Outland 7 kwietnia 2020 dostępne będzie 10 kart Demon Huntera typu „Basic” i 20 kolejnych na wstęp. Będą one darmowe dla wszystkich graczy i nie będzie potrzeby zdobywania ich z paczek. Sam dodatek przyniesie 15 kolejnych, co łącznie da pulę 45 kart klasowych. Już teraz warto zbiera
  • Umiejętnością przypisaną do klasy Demon Hunter będzie Outcast. Działa ona podobnie do Combo u Rogue’a, z tą różnicą, że tutaj zagrana przez nas wcześniej karta musiała być w naszej ręce po skrajnie prawej lub skrajnie lewej stronie.

Grafika: Blizzard.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments