Henry Cavill: jakim bohaterem gwiazdor Wiedźmina gra w Overwatch?

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 10.12.2019, 14:00 Aktualizacja: 10.12.2020, 14:06
Czy wszyscy nienawidzą Henry'ego Cavilla? Tak aktor myśli o sobie na podstawie swoich doświadczeń z gry w Overwatch. Gwiazdor Wiedźmina, którego premierę szykuje na 20 grudnia Netflix, wcielał się w produkcji Blizzarda w uroczą postać, która ze względu na swoją moc niekoniecznie lubiana jest przez innych graczy.
kim gra henry cavill w overwatch - symmetra
10 Udostępnień

Henry Cavill grał nie tylko w Wiedźmina

Odtwórca roli Supermana oraz obecny gwiazdor serialu Wiedźmin w produkcji Netfliksa nie ukrywał nigdy swojej gamingowej pasji. Tym razem w wywiadzie przeprowadzanym w Argentynie wypowiedział się na temat postaci, w jaką lubi wcielać się podczas rozgrywki w Overwatch.

Jaki jest to bohater? – Grałem w Overwatch i powróciłem do gry ledwie w tym roku. Postacią, którą na początku wybrałem, nikt nie chce grać. Jest dość trudna do gry, służy jako Support i każdy jej teraz nienawidzi. To Symmetra. Każdy mnie nienawidzi – powiedział.

Kim jest Symmetra?

Co mogło skłonić Henry’ego Cavilla do wybrania tej konkretnej bohaterki Overwatcha? Jak czytamy w jej opisie na oficjalnej stronie gry, Symmetra jest osobą kochającą porządek oraz kontrolę. Co więcej, potrafi ona manipulować rzeczywistością! –  Symmetra zakrzywia rzeczywistość w pełnym tego słowa znaczeniu. Dzięki manipulacji stałoświetlnymi konstruktami kształtuje świat wedle woli. Jej pragnieniem jest stworzenie idealnego społeczeństwa – czytamy.

O ile w świecie gry wychodzi to mocno średnio, tak Symmetra dokłada swoje do budowania lepszego społeczeństwa w rzeczywistości. Ulubiona postać gwiazdora serialu Wiedźmin od Netfliksa ma zaburzenia ze spektrum autyzmu, co wpływa na zwiększenie reprezentatywności i pozwala na lepszą integrację rodzin, w których objawia się to zaburzenie. Najlepiej świadczy o tym wymiana korespondencji pomiędzy jednym z graczy a Blizzardem.

overwatch autyzm

Źródło: Comic Book. Grafika: Blizzard, Tumblr.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments