Henry Cavill zostanie nowym Wolverinem?

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 16.05.2019, 12:21 Aktualizacja: 21.10.2020, 13:33
Według najnowszych doniesień Henry Cavill chce zagrać Wolverine'a. Podobno aktor już rozpoczął negocjacje z Marvel Studios dotyczące swojego angażu.
fot. Cheriss_May Henry Cavill
10 Udostępnień

Henry Cavill jest już Wiedźminem, zostanie też Wolverinem?

Jeśli to prawda, to Cavill zdecydowanie nie może narzekać na brak zajęć: dopiero co skończyły się prace główne nad pierwszym sezonem Wiedźmina od Netflixa, gdzie aktor znany m.in. z roli Supermana wciela się w Geralta. Jedne z ostatnich zdjęć głównych ekipa Netflixa kręciła w Polsce, na zamku Rabsztyn.

Cavilla w roli Wiedźmina zobaczymy jeszcze w tym roku. Zdaniem dziennikarzy Recapped Wiedźmin od Netflixa będzie miał premierę 20 grudnia. Serial ma liczyć osiem odcinków, a wszystkie zostaną wypuszczone w dniu premiery produkcji.

Wiadomo także, że od razu możemy liczyć na powstanie drugiego sezonu Wiedźmina, ponieważ Henry Cavill z góry podpisał kontrakt na dwa sezony. Aktor jednak nie osiada na laurach i już szuka nowego, ambitnego projektu. Raczej nie zobaczymy go już w roli bohatera w czerwonej pelerynie – według plotek z 2018 r. Cavill jest już za stary do roli Supermana. DC chce nieco odmłodzić obsadę i pokazać widzom młodego superbohatera.

Cavill na miejscu Hugh Jackmana?

Coraz głośniej mówi się o tym, że Henry Cavill już wziął sprawy w swoje ręce i jak głoszą plotki prowadzi negocjacje z Marvel Studios dotyczące swojego angażu jako Wolverine. To (jeszcze) nieoficjalna wiadomość, jednak brzmi całkiem prawdopodobnie. Hugh Jackman nie zamierza już dłużej występować w filmach o X-Menach, więc Cavill może zająć jego miejsce.

Nawet jeśli doniesienia o negocjacjach Marvel Studios i Henry’ego Cavilla okażą się prawdziwe, to raczej i tak nie możemy się spodziewać szybkiego pojawienia się Wolverine’a na ekranie – np. w Avengersach. Niedawno opublikowaliśmy listę dat premier IV fazy MCU. Według plotek oraz potwierdzonych informacji powstają takie tytuły jak Black Widow, The Eternals czy Doctor Strange 2. Marvel planuje przedstawić X-Menów w nowy sposób, więc nastawmy się raczej na pojedyncze opowieści niezwiązane mocno z Marvel Cinematic Universe.

Źródło: PPE 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments