Hideo Kojima w Polsce. Odwiedził studio CDP i oddział PS Polska

Michał Małysa Gry Publikacja: 9.10.2019, 11:02 Aktualizacja: 9.10.2020, 11:49
Hideo Kojima odwiedził Polskę. Nie chodziło jednak o zwiedzanie naszego kraju, ale o kwestie marketingowe związane z premierą Death Stranding. Deweloper oficjalnie zapowiedział, że produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej.
Hideo Kojima/Instagram
26 Udostępnień

Po co Hideo Kojima przyjechał do Polski?

Od niedzieli na Instagramie i Twitterze Hideo Kojimy pojawiła się masa zdjęć z Warszawy. Kojima odwiedził m.in. siedzibę studia CD Projekt Red oraz oddział PlayStation Polska. To wyraźnie wskazuje, że w wizycie dewelopera nie chodziło tylko o zwiedzanie naszego kraju (choć kilka ładnych widoków ze stolicy pokazuje, że Kojima znalazł też czas na turystykę).

Oficjalnie już wiemy, że Death Stranding dostępne będzie w polskiej wersji językowej – zarówno jeśli chodzi o dubbing, jak i o napisy. Zapewne deweloper nie trudził by się do Polski tylko po to, aby to ogłosić, więc czekamy na kolejne informacje, jakie wynikną z jego wizyty. Dotychczas Kojima zdążył zapozować m.in. z wiedźmińskim mieczem w siedzibie CD Projekt Red czy z Adamem Badowskim – szefem zespołu. Zdążył też zjeść tradycyjnego, polskiego kotleta schabowego. Można odnieść wrażenie, że Kojima dosłownie pokazuje wszystkim w social mediach każdy swój krok z wizyty w Polsce. Co z niej ostatecznie wyniknie? Zobaczymy.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments