Horizon Forbidden West pod choinką? Jest możliwe!

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 4.06.2021, 14:01 Aktualizacja: 4.06.2022, 14:01
Nadzieje fanów na to, że sequel przebojowego Horizon Zero Dawn trafi do sprzedaży zimą 2021 roku zostały rozbudzone na nowo. Reżyser gry Mathijs de Jonge oznajmił, że znajduje się ona w „finalnym stadium rozwoju”.
0 Udostępnień

W najnowszym wywiadzie udzielonym serwisowi Hardware Zone, de Jonge tak odpowiedział na pytanie o postępy w pracy nad grą: „Właśnie z powodzeniem osiągnęliśmy kamień milowy wersji beta, co oznacza, że jesteśmy już blisko. Gra znajduje się w finalnym stadium rozwoju. Polerujemy ją i poprawiamy bugi. A także finalizujemy pewne jej aspekty, jak chociażby maszyny, których konstrukcja pochłania mnóstwo czasu. Pracujemy też nad ostatecznym cinematic. A zatem naprawdę jesteśmy na finiszu. Nadal wiele jest do zrobienia z grą o takich rozmiarach i rozmachu, niemniej jesteśmy w ostatecznym stadium”.


Przypomnijmy, że jeszcze dwa dni temu szef PlayStation Studios,  Hermen Hulst poddał w wątpliwość zimowy termin premiery Horizon Forbidden West. Słowa de Jonge pozwalają jednak graczom przypuszczać, że być może w tym roku znajdą wyczekiwaną grę pod choinką.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments