Horizon Zero Dawn: Complete Edition na GOG-u. Gra pojawi się już jutro

Bartosz Witoszka Aktualności o grach Publikacja: 23.11.2020, 12:35 Aktualizacja: 23.11.2021, 12:35
GOG zapowiedział, że jeszcze w listopadzie Horizon Zero Dawn: Complete Edition pojawi się w ofercie sprzedaży platformy. Cena nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że w ręce graczy oddane zostaną wszystkie wydane dotychczas rozszerzenia, w tym fabularny dodatek The Frozen Wilds.
0 Udostępnień

Aloy pojawi się wkrótce na GOG-u

Nowa gra Guerrilla Games to zdecydowanie jedna z ciekawszych rzeczy, jakie pojawiły się w ciągu ostatnich kilku lat na PS4. Mimo że sam tytuł pod względem rozgrywki był po prostu kolejną grą z otwartym światem, to poziom wykonania jej poszczególnych elementów zdecydowanie wynosił Horizon: Zero Dawn ponad przeciętność. Produkcja została wydana jako gra na wyłączność PlayStation 4 w 2017, jednak w wakacje tego roku tytuł doczekał się wydania na Steamie w formie edycji kompletnej.

W zeszły piątek dowiedzieliśmy się, że gra wraz ze wszystkimi dodatkami i rozszerzeniami pojawi się również na GOG-u. Premiera zaplanowana jest na jutro, czyli 24 listopada.

W skład pakietu mają wejść zarówno dodatek fabularny The Frozen Wilds, jak i mniejsze rozszerzenia wydane wcześniej jako DLC:

  • Strój zwiadowcy burz Carja oraz potężny łuk Carja
  • Pakiet handlarza Carja
  • Strój pioniera Banuków i niszczycielski łuk Banuków
  • Pakiet banuckiego podróżnika
  • Pakiet strażnika Nora

Jedyne, co pozostaje w tym układzie nieznane jest cena. Aktualnie gra na Steamie kosztuje 169 złotych, więc najprawdopodobniej tyle również zapłacimy za nią na GOG-u, z tym że na platformie CD Projektu tytuł będzie dostępny bez DRM-ów, czyli wszelkiego rodzaju zabezpieczeń.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments