Hunter’s Arena: Legends. Premiera na Steam już 15 czerwca!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 1.06.2020, 13:08 Aktualizacja: 1.06.2021, 13:13
Gry z trybem battle royale przyciągają setki milionów graczy już od dobrych kilku lat i nic nie zapowiada, aby moda na tego typu rozgrywkę miała przeminąć. Najświeższą próbą wykrojenia sobie kawałka tego tortu będzie premiera Hunter's Arena: Legends. To gra będąca hybrydą RPG akcji i MOBA, nastawiona na rywalizację sieciową. Co warto wiedzieć o grze, zanim trafi na Steam w early access?
premiera Hunter's Arena Legends już w czerwcu!
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery Hunter’s Arena: Legends we wczesnym dostępie na Steam poruszamy następujące tematy:

Premiera Hunter’s Arena: Legends już w czerwcu

Już na 15 czerwca zapowiedziana została premiera Hunter’s Arena: Legends. Niestety, jak na razie tylko we wczesnym dostępie. W takiej właśnie formie gra trafi już niedługo na platformę Steam. To dzieło niezależnego południowokoreańskiego studia Mantisco, stanowiące hybrydę RPG akcji, gry MOBA oraz stylu charakterystycznego dla większości gier battle royale.

Prawdopodobnie nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że gra pojawi się na rynku zdecydowanie później, niż jeszcze przed rokiem informowano w zapowiedziach. Early Access miał wystartować jeszcze w trzecim kwartale 2019 roku. Jak w przypadku wielu nowych produkcji, czy to tworzonych przez uznane studia, czy przez świeżych producentów, i tutaj opóźnienie przybrało kilkumiesięczne rozmiary.

Trochę RPG, trochę MOBA. Nowy hit zmierza na Steam

Na czym polegał będzie gameplay Hunter’s Arena: Legends? – Doświadcz hybrydy MOBA-RPG, w której zabijasz potwory, rozwijasz umiejętności i zdobywasz przedmioty na stale kurczącym się polu walki – czytamy w zapowiedzi na Steamie. – Różnorodność potworów jest porównywalna z tradycyjnymi, jednoosobowymi grami akcji. Zabijaj potwory i zbieraj potężny przedmioty lub walcz z innymi graczami, aby stać się silniejszym od pozostałych. Zastanów się nad wyborem strategii, która zapewni Ci przewagę na Twojej drodze do zwycięstwa – zapowiadają producenci ze studia Mantisco.

W Hunter’s Arena: Legends dokładnie sześćdziesięciu graczy spotka się razem na jednej przestrzeni i walczyć będzie dopóty, dopóki na polu bitwy nie pozostanie jeden zwycięzca. Gracze będą mogli zabijać potwory, szukać potężnych artefaktów lub po prostu eliminować z rozgrywki siebie nawzajem. Z MMORPG zaczerpnięte zostały takie elementy jak zdobywanie poziomów, gromadzenie ekwipunku, klasyczne lochy oraz rajdy na bossów.

W jakich trybach gry spotkają się pierwsi entuzjaści Hunter’s Arena: Legends?

Finalnie w Hunter’s Arena: Legends będą cztery tryby gry

Twórcy Hunter’s Arena: Legends planują oddać do dyspozycji graczom swojego najnowszego tytułu cztery tryby gry. Będą to rozgrywki:

  • battle royale solo,
  • battle royale w drużynach trzyosobowych,
  • mecze 1 na 1,
  • czteroosobowe mecze każdy na każdego.

Pierwsze trzy tryby gry w Hunter’s Arena: Legends oddane zostaną graczom do dyspozycji już we wczesnym dostępie, podczas gdy na ostatni będziemy musieli poczekać bliżej premiery.

Ile zapłacimy za możliwość gry w Hunter’s Arena: Legends?

Mimo iż premiera Hunter’s Arena: Legends zapowiedziana została we wczesnym dostępie na połowę czerwca, wciąż nie wiemy, jak kształtowała będzie się cena za grę. Dostęp w Early Access związany jest zazwyczaj ze sporą liczbą błędów, niedoróbek oraz brakiem balansu, więc Mantisco nie będzie raczej szalało z wysokością opłat. Na jaką kwotę zostanie wyceniona produkcja, powinniśmy dowiedzieć się już wkrótce.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments