Innocent i Reatz oficjalnie w x-kom team!

Patryk Stec Aktualności o grach Publikacja: 19.05.2019, 11:59 Aktualizacja: 19.05.2020, 12:02
"Stomp" i spółka w końcu mają pełną, stałą piątkę. Drużyna wyraźnie odżyła po dołączeniu do niej dwójki graczy, którzy w ostatnim czasie nie znajdowali się w stałych składach zespołów. Gdzie grali wcześniej i jak wygląda obecny skład x-kom team po ich przybyciu?
6 Udostępnień

Zmiany w składzie x-kom team

x-kom team kilka tygodni temu zdecydował się na zmiany w swoim składzie. Krzysztof „Goofy” Górski oraz Grzegorz „jedqr” Jędras zostali tymczasowo zamienieni przez Pawła „Innocenta” Mocka oraz Pawła „reatza” Jańczaka. Teraz zespół oficjalnie ogłosił zakontraktowanie zawodników na stałe.

Innocent przez kilka ostatnich miesięcy tkwił w zawieszeniu. Na początku ubiegłego roku wystąpił na Majorze wraz ze Sprout, ale potem było już tylko gorzej. Polak trafił do Tempo Storm, gdzie nie udało mu się utworzyć sensownej drużyny. Reatz bez organizacji był o wiele krócej. W tym roku został odsunięty przez Team Kinguin od składu i grał z mixem 2k19PL wraz z Innocentem. Zespół jednak nie spisywał się najlepiej.

Obecny skład x-kom team

Wraz z przybyciem obu zawodników do x-komu, drużyna wyraźnie odżyła i jest w coraz lepszej formie, o czym świadczy fakt, że są wciąż niepokonani w ESL Mistrzostwach Polski.

Skład x-kom team:

  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Paweł „reatz” Jańczak

Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments