Jan Mazur wydaje nowy komiks! To Koniec świata w Makowicach

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 7.10.2019, 16:00 Aktualizacja: 7.10.2020, 15:58
Koniec świata w Makowicach będzie najnowszym albumem Jana Mazura, lubianego i uznanego polskiego autora komiksów. Postapokalipsa na podlaskiej wsi została ogłoszona przez kulturę gniewu jako jedna z premier na październik. Tom ukaże się już 25 października.
jan mazur koniec swiata w makowicach
12 Udostępnień

Nowy komiks Jana Mazura ogłoszony przez kulturę gniewu

Wydawnictwo kultura gniewu ogłosiło właśnie kolejną z komiksowych nowości na październik. Autorem zapowiedzianego albumu będzie Jan Mazur, autor świetnie odebranych tomów takich jak Tam, gdzie rosły mirabelki czy Przypadek pana Marka. Informacja o nowym komiksie pojawiła się na fanpage’u wydawnictwa, a chwilę potem potwierdził ją sam autor, dziękując osobom zaangażowanym w projekt.

"Koniec świata w Makowicach" wyjdzie 26 października nakładem Kultury Gniewu! Być może nie będzie tego widać po…

Gepostet von Jan Mazur am Montag, 7. Oktober 2019

Koniec świata w Makowicach – szczegóły

Stało się. Świat pochłonęła atomowa zagłada. Jeden wieczór wystarczył, by Polska przestała istnieć. Ale czy aby na pewno?

W pewnej małej podlaskiej wsi życie toczy się swoim rytmem. Brak prądu wydaje się być tylko chwilową awarią. Do momentu, w którym wraz z pierwszymi wieściami ze świata zewnętrznego do wioski przybywają niespodziewani goście…

„Koniec świata w Makowicach”, najnowszy komiks Jana Mazura, autora m.in. „Tam, gdzie rosły mirabelki”, to słodko-gorzka historia o niezapowiedzianej wojnie, więzach rodzinnych, nieporadnej rewolucji i tym, co przypadkiem można znaleźć w lesie.

ISBN: 978-83-66128-28-6

OBJĘTOŚĆ: 232 strony

OPRAWA: miękka

DRUK: czarno-biały

DATA WYDANIA: 25 października 2019

 

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments