Japan: Sinks 2020. Premiera w Netflix już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 9.07.2020, 11:44 Aktualizacja: 9.07.2021, 11:46
Japońska manga oraz anime przeżywają renesans. Nie tylko za sprawą nowych dzieł, lecz także ponownej popularności starszych tytułów – komiksy Dragon Ball sprzedają się znakomicie, a drugą młodość dzięki grze AR przeżywają Pokémony. Premiera Japan: Sinks 2020 w Netflix to doskonała okazja, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w gatunku!
premiera Japan Sinks 2020 już w lipcu w Netflix!
6 Udostępnień

W artykule na temat premiery poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Japan: Sinks 2020?

Premiera omawianego serialu odbędzie się dziś, 9 lipca. W ten czwartkowy dzień będzie musiał walczyć o uwagę z premierą czwartego, finałowego sezonu The Protector oraz przygodowym filmem Alfa. Biorąc pod uwagę skalę popularności produkcji anime, wydaje się mieć w tym starciu niemałe szanse.

Japan Sinks 2020 to adaptacja powieści Sakyo Komatsu

Jeżeli wśród Czytelników niniejszego artykułu mimo wszystko brakuje sympatyków japońskiej kreski, polecamy zaznajomienie się z naszym comiesięcznym zestawieniem wszystkich filmowych oraz serialowych nowości w Netflix. Przy tak bogatej ofercie premier jak ta z lipca 2020, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Japonia w obliczu katastrofy

Japon Sinks: 2020 to serial oparty na powieści Zagłada Japonii z gatunku fantastyki naukowej autorstwa Sakyō Komatsu, wydanej w 1973 roku. Książka doczekała się dwóch adaptacji filmowych – w roku jej premiery oraz czternaście lat temu. Teraz przyszła pora na trzecią próbę przeniesienia jej treści na ekran, tym razem w formie anime.

Głównymi bohaterami serialu są członkowie pewnej japońskiej rodziny. Należą do niej:

  • Ayumu – najstarsza córka rodziny Muto,
  • Go – jej młodszy brat pasjonujący się grami online i marzący o życiu w Estonii,
  • Mari – rozpierana pozytywną energią matka, była pływaczka,
  • Koichiro – wyposażony w zdolności survivalowe ojciec rodziny, na którym zawsze można polegać.

Pewnego dnia w państwie rodzi się ogromny chaos i wiele miast zostaje zrujnowanych na skutek trzęsienia ziemi. Główni bohaterowie, podobnie jak wielu innych ocalonych obywateli, muszą stanąć w obliczu prawdziwej walki o życie. Przed nimi długa, wystawiająca na wiele niełatwych prób podróż. Tym bardziej, że na jednym trzęsieniu ziemi się nie kończy i rozpadać zaczyna się cały japoński archipelag.

Kogo usłyszymy w serialu?

W Japan Sinks: 2020 głosów swoim bohaterom użyczyli między innymi:

  • Reina Ueda
  • Hiroyuki Yoshino
  • Tomo Muranaka
  • Yuko Sasaki
  • Kensho Ono

Zgodnie z oficjalnymi informacjami należy się spodziewać dziesięciu odcinków produkcji, które wyreżyseruje Masaaki Yuasa.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments