Czym charakteryzowały będą się javeliny w Anthem?

Michał Małysa Gry Publikacja: 17.10.2018, 14:18 Aktualizacja: 19.12.2019, 11:12
Wiemy już dokładnie, czym charakteryzowały będą się javeliny w Anthem. To jeden z najbardziej przyciągających uwagę elementów nowego hitu BioWare. Plecaki z napędem odrzutowym jako ważny element rozgrywki brzmią naprawdę ekscytująco. Na stronie EA pojawiły się już opisy wszystkich javelinów.
javeliny w anthem
0 Udostępnień

Czym dokładniej będą javeliny w Anthem?

Przed miesiącem donosiliśmy, że Anthem rozwija się świetnie – gotowa i w pełni grywalna jest już wersja alpha produkcji BioWare. Twórcy dość dokładnie dokumentują przebieg prac nad tytułem i wciąż bombardują graczy nowymi informacjami. Nic dziwnego więc, że flagowy wyróżnik sieciowego shootera został przez nich opisany na tyle szczegółowo, abyśmy mieli jego niemal pełny obraz.

javeliny w anthem

Jak dowiadujemy się na stronie internetowej wydawcy, javeliny w Anthem to potężne egzopancerze wyposażone w napęd odrzutowy i broń zapewniające prędkość i siłę ognia potrzebne do wykonywania różnych misji. Prócz oczywistego waloru związanego z usprawnianiem podróży po skrajnie nieprzyjaznym świecie, javeliny znacząco zwiększały będą również możliwości bojowe bohatera. A także wyznaczały charakter rozgrywki – każdy z egzopancerzy przystosowany jest do nieco innego stylu gry. Wygląda więc na to, że z doborem takiego a nie innego javelina wiązała się będzie również klasa postaci, rzecz niezwykle istotna dla gier RPG.

Klasy javelinów w Anthem

Javeliny w Anthem dzieliły się będą na cztery klasy: Łowca, Kolos, Śmigacz oraz Sztorm. Ten pierwszy dostępny będzie od samego początku rozgrywki i na jego przykładzie poznamy wszelkie tajniki egzopancerzy. Javelin klasy Łowca stanowić ma narzędzie nad wyraz uniwersalne – idealne do wprowadzenia w mechanikę gry.

javeliny w anthem

Javelin klasy Kolos zgodnie ze swoją nazwą będzie podstawą dla graczy chcących pełnić rolę klasycznych „tanków”. Jako jedyny będzie mógł korzystać z uzbrojenia najcięższego rodzaju, a także zapewniał pancerz wystarczający do wskoczenia w środek największej zawieruchy.

Graczy lubiących rozgrywkę postaciami zwinnymi i mobilnymi naturalnie interesował będzie javelin klasy Śmigacz. Małe rozmiary i olbrzymia szybkość pozwolą bohaterowi uzbrojonemu w taki egzopancerz doskakiwać do wroga, zasypywać gradem błyskawicznych ciosów, po czym równie szybko znikać z jego zasięgu.

javeliny w anthem

Nawet w świecie futurystycznym nie może zabraknąć charakterystycznego dla gier RPG „maga”. Podstawę dla bohaterów klasy tego typu stanowił będzie javelin klasy Sztorm. Wrażliwość na ciosy zadawane z bliska, rekompensowana możliwością generowania olbrzymich obrażeń wyładowaniami energii to doskonale znana wszystkim klasyka.

Premiera Anthem coraz bliżej

Pod tym względem nic się nie zmieniło. Prace nad grą idą planowo i z rozgrywki w niesamowitym świecie Anthem cieszyć będziemy się od 22 lutego 2019 na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach PC.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments