Joanna Kulig zagra w serialu Netflixa

Michał Krawiel Seriale Publikacja: 8.04.2019, 17:00 Aktualizacja: 8.04.2020, 17:14
Joanna Kulig, to nasz aktorski diament. Po świetnych recenzjach za Zimną wojnę Pawlikowskiego, przyszedł czas na debiut w serialu Netflixa Eddy. Jedną z ról zagra również Andre Holland, który wcieli się w postać pianisty jazzowego Elliota Udo.
Joanna Kulig
15 Udostępnień

Netflix ogłosił dzisiaj, że Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w serialu platformy Netflix. Jest to debiut telewizyjny nagrodzonego Oscarem reżysera Damiena Chazelle’a.

Maja bohaterka z problemami

Maja (Joanna Kulig) to kobieta o niezwykłym głosie borykająca się z problemem alkoholowym. Gdy śpiewa znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone na nią. Poza sceną czuje się zagubiona, niepewna kierunku, w którym zmierza jej życie. W obecnej sytuacji zdaje się, że nie pozostaje jej nic innego jak dołączyć do zespołu Elliota, któremu od czasu do czasu partneruje, mimo, że do tej pory opierała się podjęciu tej decyzji.

Joanna Kulig zdobywa popularność za oceanem

Joanna Kulig wyróżniona została niedawno Europejską Nagrodą Filmową w kategorii Najlepsza Aktorka za główną rolę w nominowanym do Oscara filmie Pawła Pawlikowskiego Zimna wojna. Aktorka została także laureatką Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2019 w kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca. Wkrótce będzie ją można oglądać w serialowym dramacie Hanna.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments