Jurassic World Evolution 2 – więcej przestrzeni, więcej dinozaurów

zagrano Gry Publikacja: 23.06.2021, 12:37 Aktualizacja: 23.06.2022, 12:38
Na początku czerwca Frontier Developments zapowiedziało powstanie sequela Jurassic World Evolution. Coraz więcej wiemy też na temat samej gry.
0 Udostępnień

Jurassic World Evolution to symulacja w stylu „buduj i zarządzaj”, która trzy lata temu trafiła na PC, PS4 i Xbox One (a dwa lata później także na Nintendo Switch). Tytuł doczekał się następni serii update’ów, a od niespełna dwóch tygodni wiemy też, że jeszcze w tym roku do sprzedaż trafi jego kontynuacja.

„Gra wprowadza fascynującą, nową kampanię fabularną, niesamowite nowe funkcje i imponujące  nowe dinozaury ożywione z wyjątkowym autentyzmem” – zachwala wydawca – „Wraz z rozszerzoną konstrukcją i większą liczbą opcji dostosowywania, rezultatem jest jeszcze większa, lepsza i autentyczna gra Jurassic World”.

Tymczasem serwis Game Insider pokusił się o podsumowanie stanu wiedzy na temat Jurassic World Evolution 2. „Wszystkie mapy, do których gracz ma dostęp, są znacznie większe niż w pierwszej grze” – zdradził w rozmowie z serwisem reżyser projektu, Richard Newbold – „Jest o wiele więcej miejsca na budowlę oraz rozmieszczanie dinozaurów. Wraz ze zmianami w systemie terytoriów w niektórych przypadkach będą one potrzebować znacznie więcej miejsca. Zwłaszcza że zachodzi bezpośredni konflikt między niektórymi gatunkami”. Dziennikarz Game Insider naliczył notabene dwanaście gatunków pojawiających się w dotychczas udostępnionych materiałach.

Premiera  Jurassic World Evolution 2 jeszcze w roku 2021. Gra pojawi się w wersjach na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments