Keanu Reeves w Cyberpunk 2077. Rola aktora w grze i przebieg rozmów z CDP

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 13.06.2019, 14:00 Aktualizacja: 20.01.2021, 15:30
Jak doszło do tego, że Keanu Reeves wystąpi w grze tworzonej przez Polaków i czy wkrótce potwierdzą się plotki o tym, że w Cyberpunk 2077 zobaczymy także Lady Gagę?
Keanu Reeves w Cyberpunk 2077_Easy-Resize.com
15 Udostępnień

CD Projekt RED o zaangażowaniu Keanu Reevesa: „to zawsze był on lub nikt inny”

Do samych targów E3 2019 nie było wiadomo, że Keanu Reeves wystąpi w Cyberpunk 2077. Niełatwo było to utrzymać w tajemnicy – Microsoft podjął mocne środki ostrożności, aby nie doszło do wycieków. Na szczęście niespodzianka się udała i aktor w świetnym stylu zapowiedział nowy tytuł. Teraz pozostaje tylko pytanie, jak doszło do tego, że filmowy John Wick wystąpi w grze tworzonej przez Polaków?

Cyberpunk 2077

Miles Tost z CD Projekt RED wyjaśnił, że rozmowy z aktorem odbyły się około rok temu. Twórcy byli pewni, że chcą zaangażować Reevesa w przygotowaną rolę i padło nawet stwierdzenie „to zawsze był on lub nikt inny”. Jak już wszyscy wiemy z Keanu dało się dogadać, także już w kwietniu 2020 roku zobaczymy go w superhicie CD Projekt RED Cyberpunk 2077.

Kogo zagra Keanu Reeves w Cyberpunk 2077?

Aktor znany m.in. z Matrixa czy jako John Wick zagra tym razem Johnny’ego Silverhanda. Tę postać stworzył Mike Pondsmith. Johny jest przedstawicielem klasy rockerboy, czyli takim nowoczesnym bardem, artystą muzykiem i przedstawicielem rockowego zespołu Samurai.

W Night City uważany jest za legendę, która walczyła z koncernem Arasakę.Podczas ataku na główną siedzibę korporacji Johnny został zabity przez cyborga Adama Smashera.

Nie oznacza to jednak, że rola Keanu w grze będzie krótka i sprowadzające się do tego zdarzenia. Wręcz przeciwnie. Otrzymamy Keanu/Johnny’ego w postaci “technoducha”. Główny bohater będzie miał go za towarzysza, a to oznacza, że głos aktora będzie nam cały czas towarzyszył, a w ważnych momentach zobaczymy hologram ze zmarłym towarzyszem.

Swoją drogą ciekawe, czy REDzi nie mają dla nas jeszcze jednego wielkiego newsa i czy – zgodnie z plotkami z 2012 roku – w Cyberpunku 2077 nie wystąpi także Lady Gaga?

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments