Umbrella Academy: kiedy premiera drugiego sezonu?

Ewelina Zdancewicz-Pękala Seriale Publikacja: 18.02.2020, 13:00 Aktualizacja: 18.02.2020, 13:49
Pierwotnie premiera Umbrella Academy 2 planowana była na 2021 r. Jednak wiele wskazuje na to, że nowy sezon przygód szóstki niezwykłych bohaterów obejrzymy już na przełomie wiosny i lata tego roku! Sprawdź najnowsze doniesienia na temat daty premiery Umbrella Academy 2 od Netflixa.
Umbrella Academy: kiedy premiera drugiego sezonu?
5 Udostępnień

Premiera Umbrella Academy 2. Kiedy kontynuacja serialu?

Pierwszy sezon serialu Umbrella Academy od Netflixa był olbrzymim sukcesem. Produkcję na podstawie komiksu obejrzało (według miernika platformy) 45 mln widzów. Umbrella Academy 1 obejmowało – w luźny sposób – wydarzenia z pierwszych dwóch tomów komiksu (The Apocalypse Suite i Dallas). Zakończyło się w mocny sposób, dając widzowi nadzieję, że szybko obejrzy kontynuację serialu.

Zdjęcia do drugiego sezonu wystartowały w czerwcu minionego roku, a już 25 listopada francuski oddział Netflixa na Twitterze potwierdził ich zakończenie.

Według wywiadu udzielonego portalowi Indiewire przez showrunnera Umbrella Academy, Steve’a Blackmana, premiera drugiego sezonu serialu została zaplanowana na 2021 rok. Jednak według brytyjskiego oddziału Netfliksa serial powróci już na przełomie wiosny i lata 2020 roku!

Kto dołączy do obsady Umbrella Academy w drugim sezonie?

Nowy sezon przyniesie nowe postaci. Kto dołączy do przygód Luthera, Diego, Allison, Klausa, Vanyi i Numeru Pięć?

  1. Marin Ireland – aktorka zagra Sissy, nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Teraz kobieta chce poczuć, że wciąż jeszcze żyje!
  2. Ritu Arya – zagra Lilę, czyli kobietę – kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona.
  3. Yusuf Gatewood – poznamy go jako Raymonda, czyli typ urodzonego przywódcy, z którym każdy chciałby się zaprzyjaźnić.

Więcej o nowych bohaterach w Umbrella Academy dowiemy się z czasem. Ponadto na ekranach zobaczymy ponownie uwielbianych odtwórców głównych ról, w tym wyśmienitą Ellen Page.

O oficjalnej dacie premiery Umbrella Academy będziemy was informować na bieżąco! A do tego czasu polecamy sprawdzić inne dobre seriale i produkcje Netflixa oraz HBO.

Grafika: Netflix

Zobacz także:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o