The Umbrella Academy. Kiedy premiera 2. sezonu?

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 20.05.2020, 11:18 Aktualizacja: 20.05.2021, 11:20
Nie brakuje superbohaterów, którzy ratują świat, są idolami dla rzeszy ludzi i szczycą się mianem legend. Znamy także superbohaterów, którzy… są dość nietypowi. Tak jest w przypadku głównych bohaterów The Umbrella Academy. 2. sezon popularnego serialu został oficjalnie zapowiedziany. Jego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku w Netflix.
Umbrella Academy: kiedy premiera drugiego sezonu?
6 Udostępnień

W artykule na temat premiery 2. sezonu The Umbrella Academy w Netflix poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy obejrzymy 2. sezon The Umbrella Academy w Netflix?

W najbliższe wakacje zapewne wiele osób nie uda się nad morze lub w góry i wolny czas postara się spędzić w inny sposób. Być może niektórzy w ogóle zrezygnują z turystycznych wyjazdów i odpoczną w domu. Na sam koniec lipca pojawi się ku temu dobry powód – premiera 2. sezonu The Umbrella Academy.

Nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix w piątek 31 lipca o godzinie 09:00. Podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu, drugi także liczyć będzie dziesięć epizodów, trwających około godzinę. Do 31 lipca czasu jeszcze całkiem sporo, zatem w oczekiwaniu na premierę warto się zapoznać ze znanymi już czerwcowymi nowościami w popularnej wypożyczalni.

Rodzinka superbohaterów powraca

Omawiany serial stanowi adaptację serii komiksów o tym samym tytule autorstwa Gerarda Waya oraz Gabriela Bá. Przypomnijmy, że punkt wyjścia stanowi zaadoptowanie przez zamożnego sir Reginalda Hargreevesa siedmioro dzieci, które wyszkolone zostają na członków zespołu superbohaterów The Umbrella Academy. Za wyjątkiem jednego – mającego prowadzić standardowe życie.

Trzydzieści lat po tych wydarzeniach obdarzone niezwykłymi umiejętnościami rodzeństwo powraca do bliższego kontaktu i łączy siły, aby poznać tajemnice zmarłego przybranego ojca oraz zapobiec nadchodzącej zagładzie ludzkości. Jednocześnie superbohaterowie muszą dbać o własne, wewnętrzne relacje – zróżnicowanie charakterologiczne oraz odmienne moce stwarzają ryzyka ponownego osłabnięcia więzi i oddalenia się od siebie.

Zwycięskiego składu się nie zmienia, czyli o obsadzie 2. sezonu

W drugim sezonie The Umbrella Academy powrócą stałe nazwiska i ich znakomite kreacje:

  • Ellen Page – Vanya
  • Tom Hopper – Luther
  • David Castañeda – Diego
  • Emmy Raver-Lampman – Allison
  • Robert Sheehan – Klaus

Nowy sezon przyniesie jednak również nowe postaci. Kto dołączy do przygód Luthera, Diego, Allison, Klausa, Vanyi i Numeru Pięć?

  1. Marin Ireland – aktorka zagra Sissy, nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Teraz kobieta chce poczuć, że wciąż jeszcze żyje!
  2. Ritu Arya – zagra Lilę, czyli kobietę – kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona.
  3. Yusuf Gatewood – poznamy go jako Raymonda, czyli typ urodzonego przywódcy, z którym każdy chciałby się zaprzyjaźnić.

Więcej o nowych bohaterach w The Umbrella Academy dowiemy się z czasem. Bez wątpienia oczekiwania wobec premiery 2. sezonu są bardzo duże i liczymy, że drugi sezon utrzyma wysoki poziom pierwszego.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments