The Umbrella Academy wita nowych bohaterów. Kim są?

Michał Małysa Seriale Publikacja: 11.09.2019, 14:00 Aktualizacja: 11.09.2020, 14:05
W drugim sezonie The Umbrella Academy będzie się działo naprawdę sporo! Najlepiej świadczy o tym zapowiedź trójki nowych bohaterów, którą przygotował Netflix. Kim będą Sissy, Lila i Raymond? Zdawkowe opisy tylko podsycają ciekawość!
7 Udostępnień

Nowi aktorzy w trzecim sezonie The Umbrella Academy

Zapowiedź drugiego sezonu The Umbrella Academy, serialowej adaptacji wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych wydanych przez Dark Horse Comics, podsycił wasz apetyt na kolejne odcinki? Najnowszym newsem z plan Netflix go tylko rozogni! Do obsady kolejnego sezonu dołączy bowiem trójka nowych bohaterów, którzy wprowadzić mogą niezłe zamieszanie!

Marin Ireland (Y: Ostatni z mężczyzn) zagra SISSY – nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość.

Ritu Arya (Humans) zagra LILĘ – kobietę – kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialana, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Yusuf Gatewood (Good Omens) wcieli się w postać RAYMONDA – urodzonego przywódcy, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić.

O czym opowiada serial The Umbrella Academy?

The Umbrella Academy jest komiksową historią o grupie niezwykłych bohaterów, którzy wychowywali się pod okiem ekscentrycznego bogacza. – Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę – czytamy w opisie serialu przygotowanym przez Netflix.

Po śmierci przybranego ojca piątka bohaterów (Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć) wspólnie stara się dociec prawdy na temat tajemniczego odejścia Hargreeve’a. Zdecydowanie nie pomagają im w tym różnice osobowości oraz globalna apokalipsa, którą przydałoby się powstrzymać.

Poza nowymi aktorami w drugim sezonie The Umbrella Academy pojawią się ponownie Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emma Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin H. Min. Producentem wykonawczym i showrunnerem serialu jest Steve Blackman (Fargo, Altered Carbon). Za produkcję odpowiadają również: Jeff F. King, Mike Richardson i Keith Goldberg, Gerard Way i Gabriel Bá.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments