Run (Ucieczka). Premiera serialu Vicky Jones w HBO GO już wkrótce!

Michał Małysa Seriale Publikacja: 9.04.2020, 10:44 Aktualizacja: 9.04.2020, 10:44
W kwietniu na HBO GO zadebiutuje nowa komedia romantyczna - Run (Ucieczka). To opowieść o byłej parze kochanków, którzy zawarli pewien pakt. Po 17 latach jedno z nich pisze do drugiego krótką wiadomość - “run” - po czym spotykają się na dworcu w Nowym Yorku, aby razem uciec od wszystkiego...
bohaterowie serialu run (ucieczka) spotykają się po siedemnastu latach
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery serialu Run (Ucieczka) poruszone zostały następujące tematy:

Run, czyli nowy romantyczny serial już w kwietniu w HBO GO

Amerykańska premiera Run zaplanowana jest na 12 kwietnia, a w Polsce serial będzie dostępny pod tytułem Ucieczka dzień później, czyli 13 kwietnia. Licząca 7 odcinków produkcja pojawi się na platformie HBO GO nad ranem.

run ucieczka premiera hbo go b Fot. HBO GO

Serial tworzony przez Vicky Jones dostępny będzie również w telewizji tradycyjnej. Na antenie HBO emisja zaplanowana została tego samego dnia o godzinie 21.40.

Czego możemy się spodziewać po Ucieczce?

Run – to historia Ruby Richardson, która z dnia na dzień porzuca swoje nudne i niesatysfakcjonujące życie na przedmieściach. Kobieta zamierza spotkać się ze swoim byłym chłopakiem ze studiów, Billym Johnsonem.

Była para 17 lat temu zawarła pewien pakt. Ich umowa polegała na tym, że jeśli jedno z nich wyśle wiadomość o krótkiej treści “run”, to oboje rzucą wszystko i spotkają się na dworcu Grand Central w Nowym Jorku. Stamtąd zaczną podróżować razem przez Stany Zjednoczone.

Jak sprawdzi się w praktyce opowieść o prowadzącej dość monotonne życie Ruby, która pod wpływem jednego smsa wywraca swoje życie do góry nogami, rzuca wszystko i rusza w szaloną podróż po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie ukochanego ze studenckich czasów? Przekonamy się już wkrótce!

Obsada wyróżniana Nagrodami Emmy

Oprócz obsadzonych w głównych rolach Merritt Wever (na koncie dwie Nagrody Emmy) oraz Domhnalla Gleesona (Czas na miłość, serial Czarne lustro) w serialu Run (Ucieczka) wystąpią też:

  • Phoebe Waller-Bridge (Współczesna dziewczyna) jako Laurel – kobieta, którą Ruby i Billy spotykają w trakcie swojej podróży,
  • Rich Sommer (Mad Men) jako Laurence – mąż Ruby,
  • Tamara Podemski (Koroner) jako detektyw Babe Cloud,
  • Archie Panjabi ( Żona idealna, To wiem na pewno) jako Fiona.

Obsada serialu Ucieczka prezentuje się więc całkiem przyzwoicie!

Jak poszczególne odcinki serialu zapowiada HBO GO?

W materiałach prasowych dostarczonych przez HBO GO otrzymaliśmy opisy pierwszych pięciu odcinków serialu Run (Ucieczka). Na co powinniśmy się szykować?

Ucieczka, odcinek 1

W zwyczajny wtorkowy poranek monotonne życie Ruby Richardson (Merrit Wever) na przedmieściach przerywa pilna wiadomość. Kobieta wsiada w samolot do Nowego Jorku, a potem w pociąg, żeby spotkać się z dawnym chłopakiem ze studiów, Billym Johnsonem (Domhnall Gleeson). Ruby i Billy wyruszają w podróż. Oboje starają się jakoś poradzić sobie z panującym między nimi napięciem i dowiedzieć się, jakie skrywają przed sobą tajemnice.

Ucieczka, odcinek 2

Podczas pierwszej nocy w trakcie podróży Ruby (Merritt Wever) ciągle myśli o seksie, a Billy (Domhnall Gleeson) chce poznać szczegóły z jej życia prywatnego. Jego pytania zostają jednak bez odpowiedzi. Ruby czuje się pewnie, bo jej mąż jest przekonany, że wyjechała na tygodniowe warsztaty jogi. Aby wzbudzić w Billym zazdrość, zaczyna kokietować mężczyznę o imieniu Derek (Saamer Usmani), który podróżuje razem z nimi pociągiem. Billy próbuje zapomnieć o pewnej osobie, która odegrała kiedyś ważną rolę w jego życiu.

podróż pociągiem będzie dla bohaterów ucieczki bardzo pouczająca Fot. HBO GO

Ucieczka, odcinek 3

Ruby (Merritt Wever) i Billy (Domhnall Gleeson) postanawiają spędzić dzień w Chicago, żeby zastanowić się na miejscu, gdzie chcą dalej pojechać. Oboje nie mogą się doczekać chwili, w której zameldują się w eleganckim hotelu, ale wcześniej Ruby poznaje w domu towarowym interesującą kobietę, a Billy próbuje poskromić niezrażoną Fionę (Archie Panjabi). Billy szczerze wyznaje, dlaczego postanowił rzucić wszystko i wyjechać.

Ucieczka, odcinek 4

Ruby (Merritt Wever) i Billy wsiadają do pociągu, w którym Ruby prosi o radę nowo poznanego znajomego. Niedługo potem jej spokój burzy wiadomość z domu. W tym samym czasie Billy (Domhnall Gleeson) kłamie na temat Fiony (Archie Panjabi), której żądania rosną z minuty na minutę.

Ucieczka, odcinek 5

Zmiana trasy podróży sprawia, że Ruby (Merritt Wever) i Billy (Domhnall Gleeson) są zmuszeni wkroczyć na nieznany sobie teren i podjąć decyzję, która odmieni ich życie. Ruby próbuje się pozbierać i zapanować nad sytuacją, a roztrzęsiony Billy prosi o pomoc poznaną na miejscu sympatyczną Laurel, która zawodowo zajmuje się wypychaniem zwierząt (Phoebe Waller-Bridge).

Serial Run to tylko jedna z wielu nowości, które trafią w tym miesiącu do oferty HBO GO na kwiecień 2020. Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze warto obejrzeć!

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments