Klabater i Discovery zapowiadają grę Moonshiners

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 21.05.2019, 18:00 Aktualizacja: 21.05.2020, 15:58
Discovery i Klabater podpisały umowę dotyczącą stworzenia gry na licencji jednego z najpopularniejszych programów telewizji Discovery - Moonshiners (Bimbrownicy). Premiera Moonshiners zaplanowana jest na jesień 2020 roku.
24 Udostępnień

Moonshiners – nowa gra i wynik ciekawej współpracy

Umowa między Klabaterem i Discovery została podpisana w trakcie tegorocznej edycji Game Developers Conference w San Francisco.

Nasze partnerstwo z Klabaterem przy Moonshiners to przedsięwzięcie, którym jesteśmy naprawdę podekscytowani w Discovery. Jesteśmy pod wrażeniem pracy jaką ekipa Klabatera wykonała do tej pory przy grze. Jestem przekonany, że ta współpraca pozwoli nam zapewnić fanom programu z całego świata niezapomnianą przygodę – stwierdził Matt Bonaccorso, Dyrektor Marketingu w Discovery.

Na czym będzie polegać Moonshiners?

W Moonshiners gracze budują własne bimbrownicze imperium w Appallachów i zalewają okolicę najlepszą Księżycówką jakiej nie pito tu od lat. Podejmują ryzykowne decyzje, które pomogą im zmylić stróżów prawa i federalnych. Każdy błąd może ich kosztować utratę wolności albo łomot od bimbrowniczej konkurencji.

W Moonshiners będzie można tworzyć własną aparaturę inspirowaną konstrukcjami legendarnych bimbrowników, receptury na alkohol idealny albo odnajdywać legendarne przepisy, trze będzie także dostarczać bimber na wyznaczone miejsce w sprytny sposób.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments