Klub opiekunek. Premiera już dziś w Netflix!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 3.07.2020, 13:01 Aktualizacja: 3.07.2021, 13:02
Wakacje coraz bliżej, ale osoby odpowiedzialne za dopływ świeżej krwi w serwisie Netflix nie odpoczywają i dbają o komfort swoich użytkowników. Już wiadomo, że premierowych pozycji nie zabraknie na samym starcie lipca. Jedną z nich jest Klub opiekunek. Przybliżamy najważniejsze informacje na temat familijnej produkcji.
premiera serialu Klub Opiekunek w Netflix już w lipcu
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery 1. sezonu Klubu opiekunek poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera Klubu opiekunek?

Omawiany serial z gatunku kina familijnego trafi do oferty popularnej wypożyczalni Netflix już dziś, 3 lipca. Tworzy go zestaw dziesięć epizodów. Tak pozytywna i humorystyczna produkcja może być idealną propozycją na zainaugurowanie pierwszego miesiąca wakacji.

Alternatywą na ten sam dzień pozostaje natomiast zgoła odmienny gatunek i premiera serialu grozy Klątwa Ju-on: Początek, przybliżającego genezę narodziny klątwy w przeklętym domu. To tylko dwie z szeregu premierowych pozycji, które w lipcu trafią na platformę Netflix.

O wszystkich filmowych i serialowych nowościach Netflix na lipiec 2020 piszemy w naszym comiesięcznym zestawieniu.

Bo opiekować się dziećmi każdy może

Łatwy i przyjemny sposób na zarobienie pieniędzy? Opieka nad dziećmi. Teoretycznie. Z takiego przynajmniej założenia wychodzą bohaterki Klubu opiekunek. Pięciu nastoletnim dziewczynom wyjątkowo śpieszy się do pracy i już na etapie edukacji zaczynają myśleć o założeniu własnego, opiekunkowego biznesu.

Młode mieszkanki stanu Connecticut to jednocześnie bohaterki bestsellerowej serii książek autorstwa Ann M. Martin. Dziewczyny różnią się pod różnymi względami: światopoglądem, temperamentem, środowiska i rodzinnych warunków, w których dorastają. Łączy je jednak jedno – chęć do opieki nad dziećmi. Jak sobie poradzą z tym jakże odpowiedzialnym zadaniem?

Poznajcie członków obsady serialu

W Klubu opiekunek na pierwszym planie pojawią się młode aktorki, przed którymi drzwi do kariery zostają dopiero uchylane.

  • Sophie Grace – Kristy Thomas
  • Momona Tamada – Claudia Kishi
  • Shay Rudolph – Stacey McGill
  • Malia Baker – Mary-Anne Spier
  • Xochitl Gomez – Dawn Schafer

O tym, jak młode opiekunki poradzą sobie ze swoimi podopiecznymi, osoby zainteresowane serialem dowiedzą się już dziś.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments