Wielka czwórka Koch Media na Gamescom 2019. Wśród nich DLC Metro Exodus

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 22.08.2019, 10:00 Aktualizacja: 22.08.2019, 10:00
Niemiecki wydawca Koch Media odkrył karty podczas tegorocznego Gamescomu. Zaprezentował swoje plany wydawnicze na najbliższy czas. Wśród nich znalazły się wyjątkowo oczekiwane tytuły - The Two Colonels - DLC do Metro Exodus, Iron Harvest, Wasteland 3 i Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Sprawdźcie zapowiedzi i trailery!
0 Udostępnień

Co pokazało Koch Media na targach Gamescom 2019?

Koch Media oraz partnerzy wydawcy zaprezentowali kilka ważnych tytułów podczas tegorocznych targów Gamescom. Premiera jednego z nich – The Two Colonels, czyli dodatku do słynnego Metro Exodus, miała miejsce już 20 sierpnia.

Koch Media podczas Gamescom 2019 zaprezentował:

  1. The Two Colonels – DLC do Metro Exodus.
  2. Iron Harvest.
  3. Wasteland 3.
  4. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2.

Metro Exodus: The Two Colonels już dostępne na wszystkich platformach

The Two Colonels to DLC do Metro Exodus (będącej kolejną częścią adaptacji wybitnej prozy rosyjskiego pisarza Dmitrija Głuchowskiego), które oferuje graczom nową, pełną grozy przygodę osadzoną w tunelach pod Nowosybirskiem. W dodatku znajduje się sporo nowej broni, w tym m.in. miotacz płomieni.

Rozszerzenie do Metra będzie opowiadać o losach pułkownika Chlebnikowa – ojca Kiryła z podstawowej kampanii fabularnej. Bohater gry stara się dotrzeć do swojego syna przed Nowym Rokiem, ale na jego drodze staną niespodziewane przeszkody. Trailer The Two Colonels pokazuje, że DLC ma świetny klimat:

Iron Harvest 1920. Niebawem na PC, PS4 i Xbox One

Premiera Iron Harvet zaplanowana jest na 1 września 2020 r. Studio KING Art Games oraz Deep Silver nie ujawnili na razie więcej szczegółów, ale dobrą wiadomością było to, że gra ma się ukazać na kilku platformach. Poza trailerem Iron Harvest otrzymaliśmy także ogólny opis fabuły i klimatu gry.

Wielka Wojna dobiegła końca, ale mimo to zrujnowana Europa musi stawić czoła kolejnym zagrożeniom i wyzwaniom. W alternatywnej wersji lat 30. XX wieku, historia i tradycja staną ramię w ramię z technologią przyszłości w Iron Harvest – klasycznej grze strategii czasu rzeczywistego osadzonej w świecie inspirowanym dziełami Jakuba Różalskiego.

Wasteland 3. Kolejna produkcja na PC i dla konsolowców (PS4, Xbox One)

Legenda światowej branży gier – Brian Fargo – wraz ze swoim studiem inXile Entertainment, po raz kolejny wprowadzi graczy do świata morderczych pustkowi. Już niebawem ukaże się przygoda okraszona turową mechaniką RPG, czyli Wasteland 3. Gra otrzymała tytuł najlepszej produkcji z gatunku RPG Gamescom 2019.

W Wasteland 3 Strażnicy Pustkowi przybywają na wezwanie Patriarchy ogarniętego wieczną zimą stanu Kolorado. Arizona, rodzimy stan Strażników potrzebuje ogromnego wsparcia. Nie mając innego wyjścia, bohaterowie wyruszają w drogę bez względu na niebezpieczeństwa, mając jednoczesnie nadzieję, że Patriarcha spełni swoją obietnicę udzielenia pomocy.

Premiera Wasteland 3 zaplanowana jest na 1 września 2019 r.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Co już wiadomo?

Premiera Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zaplanowana jest na 2020 rok, ale o żadnej szczegółowej dacie nie ma jeszcze mowy. Gra ma zachwycać jakością grafiki dzięki wsparciu technologii NVIDIA RTX.(ma oferować np. naturalne odbicia). Wydawca już pochwalił się screenami, które pokazują, jak pięknie może wyglądać świat gry.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 to sequel legendarnej gry Bloodlines. Podziemny rynek krwi w Seattle czeka prawdziwa rewolucja. Konflikt o dominację pomiędzy klanami wampirów wydaje się nieunikniony. Gracz będzie musiał wybrać ścieżkę jako świeżo upieczony krwiopijca i stawić czoła zbliżającej się wojnie domowej.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments