Kolejne przecieki na temat rozgrywki w Anthem

Michał Małysa Gry Publikacja: 14.08.2018, 14:23 Aktualizacja: 17.12.2019, 13:06
Twórcy serii Mass Effect oraz Dragon Age potrafią nie tylko robić naprawdę dobre RPG, ale również utrzymywać graczy w stałym oczekiwaniu na nowe szczegóły dotyczące tworzonych przez nich gier. Tym razem nowinki zostały podane nie na Reddicie, a na Twitterze. Czego jeszcze oczekiwać mamy w Anthem?
gra w anthem
0 Udostępnień

Mark Darrah, producent wykonawczy Anthem oraz serii Dragon Age, w odpowiedziach na pytania fanów zadawane na Twitterze podzielił się z graczami całkiem sporą dawką nowinek, które uzupełniają naszą wiedzę na temat action RPG utrzymanego w klimatach science-fiction oraz rozbudzają apetyty na poznanie niesamowitego świata tej gry. Czego spodziewać się w Anthem według pracownika BioWare Edmonton?

Nowiny i nowinki z Twittera

gra anthem 4

* We wszystkich etapach rozgrywki w Anthem widok pozostawał będzie trzecioosobowy.

* W trybie kooperacji łup po pokonanych przeciwnikach generowany będzie osobno dla każdego z graczy, a nie dzielony pomiędzy zwycięzców.

* Rozgrywka na specjalnych arenach znanych jako Strongholds (Twierdze) dostępna będzie tylko dla kompletu graczy (czterech). Ze znalezieniem partnerów nie będą mieli problemu nawet ludzie pozbawieni znajomych wewnątrz gry. Na ich potrzeby stworzony zostanie system losujący graczom partnerów.

* Twierdze w Anthem nie będą miały charakteru standardowych misji rozgrywanych w ramach kampanii, lecz generowanych chwilę po nich lochów.

* Normalne misje, dostępne również do rozgrywki solowej, mają być linearne i dostosowywać się poziomem trudności do rozmiaru grupy.

* Znacznie bardziej angażujące od misji ma być zwiedzanie świata w Anthem. Jak określił to Mark: długie i szerokie.

* Wykonawszy misję z nieznanymi wcześniej graczami nadal będziemy z nimi połączeni. Nawet po powrocie do różnych Fortów (oddzielających w świecie gry świat ludzi od brutalnej i groźnej natury) w przypadku chęci dalszej wspólnej gry z łatwością będzie można tego dokonać.

* Na jednym koncie utworzyć będzie można w Anthem kilka postaci, aby jedna kopia gry mogła być dzielona na przykład w obrębie całej rodziny.

Kiedy zagramy w Anthem?

gra anthem 6

Anthem ma być dla kanadyjskiego studia pierwszym poważnym testem po ostatniej części Mass Effecta, która nie wzbudziła entuzjazmu ani wśród graczy ani wśród krytyków. Czy pracownicy BioWare Edmonton są w pracy z nożem na gardle dobrzy tak samo jako w podsycaniu ciekawości fanów? O tym przekonamy się 22 lutego 2019 roku, w dniu premiery Anthem!

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments