Komiksy Gigant przecenione. I to naprawdę sporo!

Michał Małysa Komiksy Publikacja: 10.07.2019, 13:00 Aktualizacja: 10.07.2020, 12:45
Tanie komiksy na wyprzedażach to marzenie każdego fana, którego boli brak środków na kolejne i kolejne albumy. Komiksy Giganty przecenione zostały teraz w dwóch dużych polskich sieciach. Jakie promocje na Kaczora Donalda przygotował Empik.com, a co i za ile dostać można w Auchanie?
komiksy gigant przecenione
0 Udostępnień

Komiksy Gigant przecenione. Najatrakcyjniej w Auchan

Jak donosi Kacza Agencja Informacyjna, w dużych sieciach sprzedażowych dostępne są już promocje na komiksy Gigant. Przeceny różnych wydań i wariacji najkorzystniej wyglądają w sklepach Auchan. Dostaniemy tam zarówno tradycyjne tomy Giganta, jak i wydania MegaGiga oraz Gigant Mamut.

Jak kształtują się promocyjne ceny na komiksy Gigant przecenione w Auchanie? W zależności od objętości tomu zapłacimy około 10 (256 stron) i 13 (512 stron) złotych.

Empik oferuje Giganty Mamuty oraz MegaGiga

W przypadku promocji Empiku zakupów dokonamy nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również na Empik.com. Za 25,5 zł nabędziemy tam pakiet komiksów z przygodami bohaterów bajek Disneya. Mega Giga + Gigant Mamut Pakiet to pięćset stron doskonałych opowieści o Kaczorze Donaldzie i przyjaciołach.

Już grafika promocyjna nowej oferty Empiku z przecenionymi komiksami Gigant pokazuje, na jak ciekawe albumy możemy natrafić. Ale cyrk! niewiele tylko ustępuje genialnym Kaczkom w rajtuzach. Standardowe wydania Gigantów, które mają nieco ponad 250 stron, kosztują w sklepie Empik.com 16 zł.

Źródło: Kacza Agencja Informacyjna. Grafika: materiały prasowe.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments