Pezet w HBO GO. Premiera koncertu już dziś!

Radosław Dąbrowski Seriale Publikacja: 30.07.2020, 12:08 Aktualizacja: 30.07.2021, 12:11
Za pośrednictwem platformy HBO GO oglądamy filmy, seriale, dokumenty, animacje czy reality show. Osoby odpowiedzialne za ofertę usługi nie zapominają o potrzebach miłośników muzycznych wrażeń. Już 30 lipca do bazy danych HBO GO trafi koncert Pezeta – zarejestrowany pod koniec 2019 roku spektakularny występ warszawskiego rapera.
Koncert Pezeta w HBO GO już 30 lipca.
0 Udostępnień

W artykule na temat premiery koncertu Pezeta w HBO GO poruszone zostały następujące tematy:

Kiedy odbędzie się premiera koncertu Pezeta w HBO GO?

W ofercie HBO GO nie brakuje pozycji muzycznych – użytkownicy platformy mogą obejrzeć spektakularne koncerty takich zespołów jak Coldplay oraz U2, a jeszcze do niedawna dostępny był dokument przybliżający relację Johna Lennona z Yoko Ono oraz pracę nad albumem Imagine. Z polskich propozycji można wskazać występ urodzinowy Edyty Górniak.

W HBO GO pojawia się szansa na poczucie kolejnych koncertowych emocji – tym razem za sprawą relacji z wyjątkowego muzycznego wydarzenia, które odbyło się pod koniec poprzedniego roku. Był nim koncert Pezeta, który 30 lipca 2020 roku trafia do oferty popularnej platformy. To bardzo mocne zwieńczenie lipca i świetny wstęp do oferty HBO GO na sierpień 2020. Koncert Pezeta będzie możliwy do obejrzenia również na antenie HBO. Premierową emisję zaplanowano na 15 sierpnia na godzinę 14:55.

Wyjątkowy koncert Pezeta

19 grudnia 2019 roku Pezet zagrał niespełna dwugodzinny koncert na warszawskim Torwarze. Wydarzenie wyprzedało się do ostatniego miejsca, a o jego jakości zadecydowała nie tylko forma sceniczna polskiego rapera, lecz także efektowna oprawa audiowizualna oraz obecność rozmaitych gości.

Sam artysta nie ukrywał swojego entuzjazmu. – To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar – największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie – powiedział. – Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert, jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz! – przyznał Pezet.

Koncert stanowił silną promocję albumu Muzyka współczesna. Wydawnictwo uzyskało już status platynowej płyty, a utworom Intro, Dom, Obrazy Pollocka, Nauczysz się czekać, Gorzka woda przyznano status złotych singli, natomiast Magenta i Piroman dostały status singla platynowego.

Zobacz także:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments