Lara Croft i Fortnite. Wystartował 6. sezon wsparcia battle royale’a od Epic Games

zagrano Aktualności o grach Publikacja: 17.03.2021, 13:35 Aktualizacja: 17.03.2022, 13:35
Twórcy Fortnite'a przygotowali kolejne nowości w ramach 6. sezonu wsparcia swojego battle royale'a. Oprócz nowości do trybu wieloosobowego pojawi się specjalna misja, którą każdy gracz będzie mógł rozegrać w pojedynkę. Ponadto pojawiła się opcją zakupu karnetu bojowego na bieżący sezon, w którym znaleźć można nowe skórki, w tym te z Larą Croft.
0 Udostępnień

„Punkt Zerowy” czeka

Kolejny sezon wsparcia w ramach drugiego roku rozwijania Fortnite’a wystartował, a co za tym idzie, Epic Games wprowadziło kolejne nowości do swojej flagowej produkcji. W „Finale Kryzysu Punktu Zerowego” ponownie prześledzimy losy Agenta Jonesa, który doczekał się własnej, fabularnej misji. Każdy gracz będzie mógł ją sprawdzić za darmo – wystarczy pobrać najnowszą aktualizację.

Kluczowe zdają się być jednak zmiany w trybie wieloosobowym – przede wszystkim modyfikacji uległa mapa, której jeden z regionów został przekształcony w taki sposób, że nie widać na nim śladów współczesnej technologii. Epic Games postanowiło pójść tym tropem i dać graczom możliwość konstruowania uzbrojenia z surowców, które znajdują się pod ręką. Dotyczy to również zasobów uzyskiwanych z polowań na zwierzęta – tak, dodanie lokalnej fauny to kolejna zmiana, jaką wprowadziła obecność „Punktu Zerowego”. Oczywiście, zwierzątka można również oswajać.

Wisienką na torcie jest nowy zestaw skórek dostępny dla osób, które zdecydują się kupić karnet bojowy na ten sezon. Tutaj można liczyć na bojową wersję Agenta Jonesa czy wspomnianą we wstępie skórkę Lary Croft. Kolejne „skiny” będą dodawane w późniejszym czasie, aż do 7 czerwca, gdy wystartuje kolejny sezon wsparcia.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments