League of Legends: Lillia to nowy champion!

Radosław Dąbrowski Aktualności o grach Publikacja: 9.07.2020, 12:06 Aktualizacja: 9.07.2021, 12:15
Od początku roku, gdy oficjalnie zapowiedziano pojawienie się nowych postaci w League of Legends, nie brakowało spekulacji na temat ich charakterystyki. Długo wyczekiwany czempion w popularnej grze sieciowej od Riot Games wreszcie został zaprezentowany wraz z poświęconym mu zwiastunem. To Lillia – najnowsza dżunglerka w League of Legends.
League of Legends - Lillia
0 Udostępnień

Lillia – 149 czempion w League of Legends

Nieoficjalnych doniesień na temat wyglądu Lillii oraz jej umiejętności nie brakowało i w wielu przypadkach przecieki z ostatnich dni okazały się wiarygodne. Dlatego może nie dla wszystkich ogłoszenie studia Riot Games okaże się jakąś niespodzianką.

Nowa czempionka Lillia zaprezentowana została w czasie, gdy środowisko użytkowników League of Legends cieszy się aktualizacjami, które dostarczył nowy patch 10.14. Najnowsze rozszerzenie wprowadza poprawki do bohaterów – osłabione zostaną zwłaszcza postaci, które dominują w rozgrywce na profesjonalnym poziomie, wzmocnień natomiast doczekają się głównie asasyni. Premiera patcha 10.14 może jednak przejść na dalszy plan wobec oficjalnej prezentacji nowego czempiona.

Charakterystyka Lilli

Oczywiście Lillia wyposażana została w szereg znakomitych, nadnaturalnych umiejętności, które mogą pomóc nam w uzyskaniu lepszej rangi w League of Legends. Zdolność pasywna opisywanego czempiona to Senny Pył, którego użycie zadaje rozłożone w czasie obrażenia magiczne zależne od maksymalnego poziomu zdrowia przeciwnika. Ponadto Lillia może skorzystać ze specjalnej gałęzi. W przypadku skutecznej ofensywy bohaterka zyskuje dodatkowo prędkość ruchu.

Inną opcję ofensywnego działania stanowi sięgnięcie i wyrzucenie w górę Wiru Nasion. Zadaje on magiczne obrażenia i spowalnia rywala. Jeżeli po wyrzucie nie trafi w żaden cel, to będzie się toczyć aż do momentu uderzenia w przeciwnika lub jakikolwiek obiekt. Ponadto Lillia potrafi na pewien czas usypiać wrogów, poprzedzając to spowalnianiem ich ruchu. Można ich obudzić atakiem, co podwoi ogólne obrażenia magiczne.

Lillia okazała się postacią, którą nieoficjalnie zapowiadano. Jakiś czas temu w przestrzeni Internetu pojawił się kolejny przeciek – tym razem chodzi o postać Yone’a. Czy są to wiarygodne przewidywania, przekonamy się niebawem.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments