Lust from Beyond zapowiedziane przez Movie Games!

Michał Małysa Aktualności o grach Publikacja: 2.03.2019, 14:12 Aktualizacja: 2.03.2020, 14:15
Na platformie Steam pojawiła się właśnie zapowiedź najnowszej gry twórców Lust for Darkness, umiejscowionej zresztą w tym samym uniwersum. Kontynuacja przebojowego tytułu nosiła będzie miano Lust from Beyond, a spodziewać możemy się jej jeszcze przed końcem 2019 roku. Niestety, póki co tylko na PC.
lust from beyond
0 Udostępnień

Nieoczekiwany hit z zacięciem artystycznym

Przepis na dobrą grę indie? Trudno wskazać pewne i nienaruszalne prawidła, ale połączenie mocnego tematu z artystycznym wykonaniem z pewnością jest dobrą podstawą. Tak właśnie podeszli do sprawy twórcy z Movie Games, którzy na swoją pierwszą hitową produkcję zebrali ponad 600% pieniędzy potrzebnych do stworzenia gry. – Wydając Lust for Darkness, zaintrygowaliśmy graczy wyjątkowym połączeniem artyzmu, erotyki i horroru. Grzechem byłoby nie wznieść tego na nowy poziom – tłumaczy Michał Ciastoń, założyciel studia Movie Games Lunarium.

lust from beyond

Produkcja Lust for Darkness to idealny przykład realizacji strategii Movie Games. Chcemy aby każdy produkowany tytuł, wydana gra, niosła ze sobą korzyści na kilku płaszczyznach – dodaje Mateusz Wcześniak, Prezes i Współzałożyciel Movie Games. – Priorytetem jest sukces finansowy, który w przypadku Lust For Darkness zdecydowanie został osiągnięty. Jednak na równi z sukcesem jednej produkcji stoi długoterminowy rozwój zespołu i jego gotowość do tworzenia coraz większych gier – uzupełnia.

Lust from Beyond powtórzy ten sukces?

Zapowiadanym wzniesieniem na wyższy poziom ma być Lust from Beyond- kolejna odsłona psychologicznego survival horroru, w którym gracz poznawał mroczne i ekstatyczne tajemnice wiktoriańskiej rezydencji Yelverton. Sequel inspirowanej twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego gry ma być dla studia Movie Games dużym krokiem naprzód.

Lust from Beyond to krok dalej w każdej kwestii – zarówno produkcyjnej, jak i koncepcyjnej. Podczas tworzenia części pierwszej byliśmy młodym i niedoświadczonym zespołem developerskim – mówi Ciastoń. Co zmieniło się od tamtej pory? – Teraz, poza szczerą pasją, jesteśmy wyposażeni w umiejętności rzemieślnicze. Dzięki unikatowemu połączeniu zdolności artystycznych z technicznymi, wierzymy że możemy zaskoczyć graczy na nowe sposoby. Lust from Beyond ma być wycieczką w bluźnierczy świat, który wywoła w nas jednocześnie fascynację i strach – deklaruje.

lust from beyond

Jak na razie premiera Lust from Beyond zapowiedziana została wyłącznie na PC na Steamie. Choć dokładna data tego wydarzenia nie jest jeszcze znana, według zapowiedzi Movie Games nastawić powinniśmy się na 2019 rok.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments