GAMESCOM 2019: Marvel’s Avengers na nowym gameplayu

Stanisław Odoj Aktualności o grach Publikacja: 21.08.2019, 12:00 Aktualizacja: 21.08.2020, 13:55
Gameplay gry Marvel's Avengers trwa ponad 18 minut. Twórcy postanowili pokazać nam na targach Gamescom 2019 cały prolog, w którym dowiadujemy się, jakie moce mają poszczególne postacie z gry. Zobacz, jak poruszają się bohaterowie znani z filmów i komiksów.
9 Udostępnień

Wreszcie możemy zobaczyć jak wygląda Marvel’s Avengers

Na targach Gamescom 2019 w Kolonii pokazano pierwszy gameplay z gry. Widzimy na nim w jaki sposób walczy pięciu bohaterów: Iron Man, Czarna Wdowa, Thor, Hulk oraz Kapitan Ameryka. Do tej pory znaliśmy jedynie trailer z targów E3, który spotkał się z krytyką fanów. Wbrew zapowiedziom twórców zdaje się, że wygląd postaci został nieco dopracowany w stosunku do trailera z E3.

Rozgrywka na zaprezentowanym materiale wygląda filmowo, jest bardzo dynamiczna. To nie dziwi. W końcu Avengersi to filmy akcji. Mamy wrażenie, że na razie lepiej poruszają się bardziej „ludzkie'” postacie, czyli Czarna Wdowa i Kapitan Ameryka. Miejmy nadzieję, że do premiery gry zostanie to dopracowane.

Kiedy premiera Marvel’s Avengers?

Produkcja Crystal Dynamics wydawana przez Square Enix ma mieć premierę 15 maja 2020 roku. Marvel’s Avengers  ukażą się wówczas na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. Będzie to kooperacyjna trzecioosobowa gra akcji, w której główny nacisk położony zostanie na wielowymiarowość rozgrywki poprzez maksymalne zróżnicowanie piątki głównych bohaterów.

Jak wam się podoba rozgrywka z Marvel’s Avengers? Wcześniejsze materiały z gry, szczególnie te prezentowane podczas targów E3, wywołały wśród fanów sporo kontrowersji. Twórcy deklarowali, że niezbyt się nimi przejmują i wciąż pracują nad wypełnieniem swoich założeń. Gameplay z targów Gamescom 2019 sugeruje, że mogli mieć rację.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments