Marvel’s Avengers oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Premiera gier już 4 września!

Radosław Dąbrowski Premiery i zapowiedzi Publikacja: 3.09.2020, 13:41 Aktualizacja: 7.09.2021, 10:43
Już jutro – czwartego września – na rynku gier wideo zadebiutują dwa gorące tytuły. Starsi użytkownicy odbędą sentymentalną podróż do przeszłości za sprawą remastera pierwszych dwóch części serii Tony Hawk’s Pro Skater. Młodsze pokolenie graczy będzie się dobrze bawić przy superbohaterskich przygodach w Marvel’s Avengers.
marvel's avengers iron man zwiastun
0 Udostępnień

Avengers ponownie ratują świat

Z pewnością po zeszłorocznym Avengers: Koniec gry wielu fanów superbohaterskiego świata Marvela odczuło pustkę. Wypełnić ją mogę kolejne filmy poświęcone kultowym postaciom, choć traktujące poszczególną z nich już z osobna. Na szczęście w przestrzeni gier Avengers pozostają nierozłączni i już czwartego września na rynku zadebiutuje nowa produkcja, przygotowana przez firmy Crystal Dynamics oraz Eidos Montréal.

Początkowo Marvel’s Avengers miał się ukazać w połowie maja, lecz ze względu na potrzebę twórców na dopracowanie swojego dzieła, termin premiery przesunięto na początek września. Gra ukaże się w wersjach na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Google Stadia. Tytuł wyda firma firma Square-Enix.

Rozczarowanie może wzbudzić fakt, że produkcja nie została przygotowana w oparciu o licencję na wykorzystanie filmowych wizerunków postaci. W efekcie podczas rozgrywki nie ujrzymy sylwetek hollywoodzkich aktorów. Nie zmienia to jednak tego, że wcielenie się w Kapitana Amerykę, Iron Mana, Czarną Wdowę, Hulka czy Thora, powinno dostarczyć użytkownikom wielu wrażeń i sterując ulubionymi herosami, spróbują zwalczyć grupę przestępczą Taskmastera. Więcej o fabule oraz gameplayu dowiecie się z naszego odrębnego artykułu poświęconego nadchodzącej premierze Marvel’s Avengers.

Najpopularniejszy skater powraca w nowym wydaniu

Dla tych, którzy niekoniecznie podzielają nadmierną sympatię do superbohaterskich przygód, alternatywnym rozwiązaniem pozostaje sięgnięcie po deskę na dwóch kółkach, a właściwie remaster pierwszych dwóch części serii Tony Hawk’s Pro Skater. Kultowe produkcje z przełomu wieków (zadebiutowały na rynku w latach 1999-2000) powrócą czwartego września do sprzedaży w odświeżonej wersji.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 wydany zostanie w wersjach na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Oczywiście z jednej strony nie zabraknie znanych użytkownikom pierwowzorów oryginalnych poziomów, zawodników czy oldschoolowych tricków, z drugiej twórcy remastera zadbali o wprowadzenie pewnych nowości. Przykładowo gracze otrzymają szansę na budowanie własnych parków oraz projektowanie stylizacji skaterów, a następnie dzielenie się efektami swojej pracy w przestrzeni sieciowej.

Naturalnie w zremasterowanym wydaniu nie zabraknie trybu multiplayer, aby wspólnie cieszyć się znakomitą rozgrywką przy maksymalnej jakości dźwięku oraz obrazu. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 proponuje bowiem zabawę nawet przy standardzie rozdzielczości 4K.

Zobacz także:
Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Remaster idealny
Aktualności o grach, 9 lip 2021
Loki w Fortnite
Gry, 30 cze 2021
Nie żyje pierwowzór psa z Fallout 4
Aktualności o grach, 28 cze 2021
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments